İZGEN İsim Raporu:

İZGEN Adının Yaygınlığı

İZGEN Türkiye'de en çok kullanılan 2187. isim (... 2185. nefishan, 2186. garip, 2187. izgen, 2188. jasmin, 2189. kadem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı İZGEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

İZGEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:41 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin İZGEN olduğu ve İZGEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

İZGEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda İZGEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

İZGEN Türkiye'nin en yaygın 2187. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2187. ad ise Greta ismi. İZGEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2185. Giuseppe 2186. Bonita 2187. Greta 2188. Cuong 2189. Petra isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

İZGEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde İZGEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde İZGEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde İZGEN İsminin Yazılışı:

..--..--..-.

Denizcilik Alfabesinde İZGEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

İZGEN İsminin Barkod Yazılışı:

İZGEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(İZGEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

İZGEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ İZGEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (zgen) göre izgen ile Uyumlu İsimler :

özgen

Son 3 harfine (gen) göre izgen ile Uyumlu İsimler :

figen bilgen fügen ülgen ilgen bigen aygen

Son 2 harfine (en) göre izgen ile Uyumlu İsimler :

ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen egemen gülsen alperen gökben özlen gökşen nursen erden ersen seren deren seden nurşen ruken şen gülseven tijen ilksen özben özen çimen seymen aysen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen nurben nurden nurseren ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ İZGEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (izge) göre İZGEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (izg) göre İZGEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (iz) göre İZGEN ile Uyumlu İsimler :

izzet izol izzettin izbel

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ İZGEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'iz' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

'i' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ilhan ihsan irfan inan ilkin imran istemihan ilgen ilksen izzettin ilkşan ismailhan ilgün ilkan ilkkan incihan ilkgün

İZGEN isminin Anlamı

İZGEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size İZGEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "İZGEN + Anlam" veya "İZGEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
İZGEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

İZGEN adını oluşturan İ, Z, G, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 72:

İ
Z
G
E
N
TOPLAM
12
29
8
6
17
72

İZGEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1136. fehmile, 1137. fettah, 1138. izgen, 1139. müfide, 1140. nesli, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 72 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suat emrahan almora argun aysel berkay hayri cumali selin ersen gülen melisa nazife nevra rasim selami sakine salime selase selay seyla talip tercan tijen yalın idris ülgen incihan şehri revan behzat berkin birgin durcan ezgin fehmile fettah müfide nesli nilhan salman seren üçler