İZOL İsim Raporu:

İZOL Adının Yaygınlığı

İZOL Türkiye'de en çok kullanılan 1389. isim (... 1387. abdürrahim, 1388. çelebi, 1389. izol, 1390. aybala, 1391. aybike, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı İZOL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

İZOL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 11:40 itibariyle yaklaşık 6,298 kişinin isminin İZOL olduğu ve İZOL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

İZOL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda İZOL yaşadığını tahmin ediyoruz.

İZOL Türkiye'nin en yaygın 1389. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1389. ad ise Huy ismi. İZOL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1387. Johannes 1388. Hollis 1389. Huy 1390. Orville 1391. Carson isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

İZOL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde İZOL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde İZOL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde İZOL İsminin Yazılışı:

..--..---.-..

Denizcilik Alfabesinde İZOL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

İZOL İsminin Barkod Yazılışı:

İZOL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(İZOL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

İZOL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ İZOL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (zol) göre izol ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ol) göre izol ile Uyumlu İsimler :

erol şenol birol gürol varol hürol ataol günol manol

BAŞ HARFLERİ İZOL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (izo) göre İZOL ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (iz) göre İZOL ile Uyumlu İsimler :

izzet izzettin izbel izgen

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ İZOL İLE UYUMLU İSİMLER:

'i' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

ismail idil iclal ikbal israfil izbel inal ilkgül itidal

İZOL isminin Anlamı

İZOL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size İZOL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "İZOL + Anlam" veya "İZOL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
İZOL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

İZOL adını oluşturan İ, Z, O, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 74:

İ
Z
O
L
TOPLAM
12
29
18
15
74

İZOL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1204. sadiye, 1205. tufan, 1206. izol, 1207. behlül, 1208. taycan, ... Toplam 30 ismin aritmetik toplamı 74 (Binde 12.14 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

osman abdullah altuğ savaş ibrahim ayşem aybanu aysen şeyma bengül kıvanç yaşar harun nazım mehlika mennan faysal münci nezih korcan rohat ruhan sadiye tufan behlül taycan vahit zeran zilan