ZERAN İsim Raporu:

ZERAN Adının Yaygınlığı

ZERAN Türkiye'de en çok kullanılan 2433. isim (... 2431. zekayi, 2432. zelha, 2433. zeran, 2434. zerel, 2435. zeybek, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ZERAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ZERAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 08:18 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin ZERAN olduğu ve ZERAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ZERAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ZERAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ZERAN Türkiye'nin en yaygın 2433. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2433. ad ise Agnieszka ismi. ZERAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2431. Armstrong 2432. Poonam 2433. Agnieszka 2434. Shanthi 2435. Rupa isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ZERAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ZERAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ZERAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ZERAN İsminin Yazılışı:

--....-..--.

Denizcilik Alfabesinde ZERAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ZERAN İsminin Barkod Yazılışı:

ZERAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ZERAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ZERAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ZERAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eran) göre zeran ile Uyumlu İsimler :

seran eran

Son 3 harfine (ran) göre zeran ile Uyumlu İsimler :

turan nuran şükran baran hicran duran ümran kamuran seyran imran devran erduran boran başaran perran dövran hiran

Son 2 harfine (an) göre zeran ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan

BAŞ HARFLERİ ZERAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (zera) göre ZERAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (zer) göre ZERAN ile Uyumlu İsimler :

zerrin zeren zerel

İlk 2 harfine (ze) göre ZERAN ile Uyumlu İsimler :

zeynep zehra zeki zeliha zekiye zekeriya zeynel zekai zelal zennure zevcan zekayi zelha zeybek zeycan zeynal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ZERAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ze' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

zevcan zeycan

'z' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

zerrin zişan zeren zilan

ZERAN isminin Anlamı

ZERAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ZERAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ZERAN + Anlam" veya "ZERAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ZERAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ZERAN adını oluşturan Z, E, R, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 74:

Z
E
R
A
N
TOPLAM
29
6
21
1
17
74

ZERAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1208. taycan, 1209. vahit, 1210. zeran, 1211. zilan, 1212. nuri, ... Toplam 30 ismin aritmetik toplamı 74 (Binde 12.14 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

osman abdullah altuğ savaş ibrahim ayşem aybanu aysen şeyma bengül kıvanç yaşar harun nazım mehlika mennan faysal münci nezih korcan rohat ruhan sadiye tufan izol behlül taycan vahit zilan