ZİLAN İsim Raporu:

ZİLAN Adının Yaygınlığı

ZİLAN Türkiye'de en çok kullanılan 2439. isim (... 2437. zeynal, 2438. fulden, 2439. zilan, 2440. zinnet, 2441. zuhat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ZİLAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ZİLAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:55 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin ZİLAN olduğu ve ZİLAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ZİLAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ZİLAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ZİLAN Türkiye'nin en yaygın 2439. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2439. ad ise Kalyani ismi. ZİLAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2437. Magda 2438. Sachin 2439. Kalyani 2440. Jere 2441. Nirav isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ZİLAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ZİLAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ZİLAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ZİLAN İsminin Yazılışı:

--.....-...--.

Denizcilik Alfabesinde ZİLAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ZİLAN İsminin Barkod Yazılışı:

ZİLAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ZİLAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ZİLAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ZİLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ilan) göre zilan ile Uyumlu İsimler :

dilan şilan

Son 3 harfine (lan) göre zilan ile Uyumlu İsimler :

nalan taylan alparslan alpaslan aslan ceylan arslan ajlan adlan aylan seylan

Son 2 harfine (an) göre zilan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan armağan baran sercan erman tarkan perihan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ ZİLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (zila) göre ZİLAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (zil) göre ZİLAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (zi) göre ZİLAN ile Uyumlu İsimler :

ziya zinnur zihni zişan ziver zinnet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ZİLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'zi' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

zişan

'z' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

zerrin zeren zevcan zeran zeycan

ZİLAN isminin Anlamı

ZİLAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ZİLAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ZİLAN + Anlam" veya "ZİLAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ZİLAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ZİLAN adını oluşturan Z, İ, L, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 74:

Z
İ
L
A
N
TOPLAM
29
12
15
1
17
74

ZİLAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1209. vahit, 1210. zeran, 1211. zilan, 1212. nuri, 1213. metin, ... Toplam 30 ismin aritmetik toplamı 74 (Binde 12.14 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

osman abdullah altuğ savaş ibrahim ayşem aybanu aysen şeyma bengül kıvanç yaşar harun nazım mehlika mennan faysal münci nezih korcan rohat ruhan sadiye tufan izol behlül taycan vahit zeran