ADLAN İsim Raporu:

ADLAN Adının Yaygınlığı

ADLAN Türkiye'de en çok kullanılan 1483. isim (... 1481. muttalip, 1482. abdülgani, 1483. adlan, 1484. adıgüzel, 1485. afitap, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ADLAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ADLAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 08:08 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin ADLAN olduğu ve ADLAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ADLAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ADLAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ADLAN Türkiye'nin en yaygın 1483. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1483. ad ise Navin ismi. ADLAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1481. Shelby 1482. Javed 1483. Navin 1484. Tyrone 1485. Chandrakant isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ADLAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ADLAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ADLAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ADLAN İsminin Yazılışı:

.--...-...--.

Denizcilik Alfabesinde ADLAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ADLAN İsminin Barkod Yazılışı:

ADLAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ADLAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ADLAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ADLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (dlan) göre adlan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lan) göre adlan ile Uyumlu İsimler :

nalan taylan alparslan alpaslan aslan ceylan arslan dilan ajlan aylan seylan zilan şilan

Son 2 harfine (an) göre adlan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan armağan baran sercan erman tarkan perihan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ ADLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (adla) göre ADLAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (adl) göre ADLAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ad) göre ADLAN ile Uyumlu İsimler :

adnan adem adil adalet adile adıgüzel adeviye adviye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ADLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ad' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

adnan

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

ADLAN isminin Anlamı

ADLAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ADLAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ADLAN + Anlam" veya "ADLAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ADLAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ADLAN adını oluşturan A, D, L, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 39:

A
D
L
A
N
TOPLAM
1
5
15
1
17
39

ADLAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 86. canan, 87. adile, 88. adlan, 89. behice, 90. cabir, ... Toplam 9 ismin aritmetik toplamı 39 (Binde 3.64 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

canan adile behice cabir hande hami efgan halef