ASLICAN İsim Raporu:

ASLICAN Adının Yaygınlığı

ASLICAN Türkiye'de en çok kullanılan 1957. isim (... 1955. asen, 1956. şimal, 1957. aslıcan, 1958. assiye, 1959. ataol, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ASLICAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ASLICAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:03 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin ASLICAN olduğu ve ASLICAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ASLICAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ASLICAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ASLICAN Türkiye'nin en yaygın 1957. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1957. ad ise Meenakshi ismi. ASLICAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1955. Vickie 1956. Amita 1957. Meenakshi 1958. Alok 1959. Nita isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ASLICAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ASLICAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ASLICAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ASLICAN İsminin Yazılışı:

.-....-....-.-..--.

Denizcilik Alfabesinde ASLICAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ASLICAN İsminin Barkod Yazılışı:

ASLICAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ASLICAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ASLICAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ASLICAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (slıcan) göre aslıcan ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (lıcan) göre aslıcan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ıcan) göre aslıcan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (can) göre aslıcan ile Uyumlu İsimler :

can ercan özcan nurcan gülcan sercan sevcan alican selcan gürcan aycan tercan korcan tezcan şencan baycan bircan dilcan emrecan gökcan onurcan kemalcan hürcan pekcan zevcan ömercan uzcan bağcan bulutcan durcan erencan kerimcan mehmetcan mertcan muratcan mihrican nadircan kutcan sezercan taycan tuğcan yavuzcan zeycan ömürcan özgecan

Son 2 harfine (an) göre aslıcan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban türkan aydan gürhan bilgehan vildan

BAŞ HARFLERİ ASLICAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (aslıca) göre ASLICAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (aslıc) göre ASLICAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (aslı) göre ASLICAN ile Uyumlu İsimler :

aslı aslıhan

İlk 3 harfine (asl) göre ASLICAN ile Uyumlu İsimler :

aslan aslihan

İlk 2 harfine (as) göre ASLICAN ile Uyumlu İsimler :

asuman asım asena asude asiye asil asaf asu asıf asya asen assiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ASLICAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'asl' ile başlayıp 'can' ile Biten İsimler :

'as' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

aslıhan asuman aslan aslihan

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman ayten altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen atılgan arıkan

ASLICAN isminin Anlamı

ASLICAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ASLICAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ASLICAN + Anlam" veya "ASLICAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ASLICAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ASLICAN adını oluşturan A, S, L, I, C, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

A
S
L
I
C
A
N
TOPLAM
1
22
15
11
3
1
17
70

ASLICAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1052. ilkay, 1053. ilkin, 1054. aslıcan, 1055. berker, 1056. ercihan, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ersel ferit fuldan gülcan güldal gökay şebnem maruf sezai ziya nefise nişan pelin petek sadun serap sercan tunç ilkay ilkin berker ercihan borahan kerami mikail natali orbay rabiye saygı serdal tunca vatan