ASU İsim Raporu:

ASU Adının Yaygınlığı

ASU Türkiye'de en çok kullanılan 1509. isim (... 1507. arzugül, 1508. asaf, 1509. asu, 1510. asıf, 1511. ataç, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ASU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ASU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 19:31 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin ASU olduğu ve ASU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ASU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ASU yaşadığını tahmin ediyoruz.

ASU Türkiye'nin en yaygın 1509. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1509. ad ise Imad ismi. ASU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1507. Kavita 1508. Sandhya 1509. Imad 1510. Farhad 1511. Ranjit isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ASU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ASU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ASU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ASU İsminin Yazılışı:

.-.....-

Denizcilik Alfabesinde ASU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ASU İsminin Barkod Yazılışı:

ASU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ASU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ASU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

asuman asude nasuh

SON HARFLERİ ASU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 2 harfine (su) göre asu ile Uyumlu İsimler :

cansu aysu tansu göksu nilsu gürsu bengisu birsu günsu

BAŞ HARFLERİ ASU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 2 harfine (as) göre ASU ile Uyumlu İsimler :

aslı aslıhan asuman asım aslan asena asude asiye asil aslihan asaf asıf asya asen aslıcan assiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ASU İLE UYUMLU İSİMLER:

'a' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

arzu ahu aysu aybanu

ASU isminin Anlamı

ASU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ASU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ASU + Anlam" veya "ASU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ASU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ASU adını oluşturan A, S, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 48:

A
S
U
TOPLAM
1
22
25
48

ASU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 246. değer, 247. alkan, 248. asu, 249. başar, 250. caner, ... Toplam 11 ismin aritmetik toplamı 48 (Binde 4.45 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

alkan başar caner ercan erdal sabiha aybala dalım erel büke