ASEN İsim Raporu:

ASEN Adının Yaygınlığı

ASEN Türkiye'de en çok kullanılan 1955. isim (... 1953. talay, 1954. arzuman, 1955. asen, 1956. şimal, 1957. aslıcan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ASEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ASEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 04-03-2024 02:06 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin ASEN olduğu ve ASEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ASEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ASEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ASEN Türkiye'nin en yaygın 1955. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1955. ad ise Vickie ismi. ASEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1953. Anupama 1954. Leena 1955. Vickie 1956. Amita 1957. Meenakshi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ASEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ASEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ASEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ASEN İsminin Yazılışı:

.-....-.

Denizcilik Alfabesinde ASEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ASEN İsminin Barkod Yazılışı:

ASEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ASEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ASEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

asena

SON HARFLERİ ASEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (sen) göre asen ile Uyumlu İsimler :

birsen esen gülsen nursen ersen ilksen aysen teksen göksen ruhsen

Son 2 harfine (en) göre asen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen alperen gökben özlen gökşen bilgen erden seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen özben özen çimen bigen seymen aygen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben zeren erkmen diren evşen eymen izgen nurben nurden nurseren selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ ASEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ase) göre ASEN ile Uyumlu İsimler :

asena

İlk 2 harfine (as) göre ASEN ile Uyumlu İsimler :

aslı aslıhan asuman asım aslan asude asiye asil aslihan asaf asu asıf asya aslıcan assiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ASEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman aslıcan atılgan arıkan

ASEN isminin Anlamı

ASEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ASEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ASEN + Anlam" veya "ASEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ASEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ASEN adını oluşturan A, S, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 46:

A
S
E
N
TOPLAM
1
22
6
17
46

ASEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 221. şen, 222. amber, 223. asen, 224. bedir, 225. çağkan, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 46 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bedri şafak bahri çağrı ecmel refi liana sedef naim nami necibe olgaç sebla sena iclal şen amber bedir çağkan dilge harbi nadide saide