ALGIN İsim Raporu:

ALGIN Adının Yaygınlığı

ALGIN Türkiye'de en çok kullanılan 1491. isim (... 1489. alaeddin, 1490. alanur, 1491. algın, 1492. dinçay, 1493. emrahan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ALGIN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ALGIN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 17:08 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin ALGIN olduğu ve ALGIN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ALGIN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 ALGIN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ALGIN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

ALGIN Türkiye'nin en yaygın 1491. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1491. ad ise Virgilio ismi. ALGIN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1489. Laverne 1490. Vidya 1491. Virgilio 1492. Lora 1493. Corazon isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ALGIN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ALGIN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ALGIN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ALGIN İsminin Yazılışı:

.-.-..--...-.

Denizcilik Alfabesinde ALGIN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ALGIN İsminin Barkod Yazılışı:

ALGIN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ALGIN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ALGIN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ALGIN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (lgın) göre algın ile Uyumlu İsimler :

ılgın

Son 3 harfine (gın) göre algın ile Uyumlu İsimler :

saygın

Son 2 harfine (ın) göre algın ile Uyumlu İsimler :

aydın yalçın akın ışın taşkın aşkın aykın yalın barkın alkın aysın barçın barın yarkın akalın arkın çağın cansın

BAŞ HARFLERİ ALGIN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (algı) göre ALGIN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (alg) göre ALGIN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (al) göre ALGIN ile Uyumlu İsimler :

ali alper alp alev altan alpay altuğ alparslan alpaslan alaattin alican aliye alkan alperen altay alaaddin alim alişan alkım alptekin alaeddin alanur alkın almora almıla alpagan alperkaan altınay alpin altemur alaettin alihan alime alize alpar alpgiray

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ALGIN İLE UYUMLU İSİMLER:

'al' ile başlayıp 'ın' ile Biten İsimler :

alkın

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

ALGIN isminin Anlamı

ALGIN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ALGIN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ALGIN + Anlam" veya "ALGIN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ALGIN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ALGIN adını oluşturan A, L, G, I, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 52:

A
L
G
I
N
TOPLAM
1
15
8
11
17
52

ALGIN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 350. adalet, 351. cemil, 352. algın, 353. aydan, 354. dilek, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 52 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kemal naime sina adalet cemil aydan dilek azem babür barın behçet burç önal genco çiğdem ediz karadağ ipek asya mete nebil neşe celali tuba azra baycan bener cemre ekip sani nejla nuh batu