NEBİL İsim Raporu:

NEBİL Adının Yaygınlığı

NEBİL Türkiye'de en çok kullanılan 963. isim (... 961. nabi, 962. nebahat, 963. nebil, 964. nefise, 965. nesibe, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı NEBİL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

NEBİL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:03 itibariyle yaklaşık 12,625 kişinin isminin NEBİL olduğu ve NEBİL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NEBİL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NEBİL yaşadığını tahmin ediyoruz.

NEBİL Türkiye'nin en yaygın 963. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 963. ad ise Shahid ismi. NEBİL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 961. Shelly 962. Annie 963. Shahid 964. Edgardo 965. Johanna isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NEBİL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NEBİL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NEBİL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NEBİL İsminin Yazılışı:

-..-......-..

Denizcilik Alfabesinde NEBİL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NEBİL İsminin Barkod Yazılışı:

NEBİL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NEBİL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NEBİL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NEBİL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ebil) göre nebil ile Uyumlu İsimler :

erdebil

Son 3 harfine (bil) göre nebil ile Uyumlu İsimler :

erbil habil özbil

Son 2 harfine (il) göre nebil ile Uyumlu İsimler :

ismail halil kamil serpil cemil seçil sevil adil nail idil nil beril şamil mikail celil cebrail asil erdil israfil nevil nezail akil efil göknil

BAŞ HARFLERİ NEBİL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (nebi) göre NEBİL ile Uyumlu İsimler :

nebi nebibe

İlk 3 harfine (neb) göre NEBİL ile Uyumlu İsimler :

nebahat

İlk 2 harfine (ne) göre NEBİL ile Uyumlu İsimler :

neslihan nevzat nesrin neşe nedim necdet necati nejat nevin necmettin necmi nezih necip nergis nermin necla nevra nezihe neriman nejdet nefise nesibe nesimi necat nedret nehir nezahat nezaket necibe nevriye nedime nergiz nevim nerime nesligül neslim nevhiz nevil nevrez nezail nezire neşem nezhet neval nefishan nezir nedviye nefer nejan nejla nesim nesli nesma nevhan nevrah nevroz neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NEBİL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'il' ile Biten İsimler :

nevil nezail

'n' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

nihal nurgül nail nil nursel nilgül nesligül nural nurkal neval neytel nidal

NEBİL isminin Anlamı

NEBİL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NEBİL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NEBİL + Anlam" veya "NEBİL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NEBİL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NEBİL adını oluşturan N, E, B, İ, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 52:

N
E
B
İ
L
TOPLAM
17
6
2
12
15
52

NEBİL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 366. asya, 367. mete, 368. nebil, 369. neşe, 370. celali, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 52 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kemal naime sina adalet cemil algın aydan dilek azem babür barın behçet burç önal genco çiğdem ediz karadağ ipek asya mete neşe celali tuba azra baycan bener cemre ekip sani nejla nuh batu