NEVHAN İsim Raporu:

NEVHAN Adının Yaygınlığı

NEVHAN Türkiye'de en çok kullanılan 2282. isim (... 2280. nesli, 2281. nesma, 2282. nevhan, 2283. nevrah, 2284. nevroz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NEVHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NEVHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:24 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin NEVHAN olduğu ve NEVHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NEVHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NEVHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

NEVHAN Türkiye'nin en yaygın 2282. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2282. ad ise Uzma ismi. NEVHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2280. Baldwin 2281. Carr 2282. Uzma 2283. Varsha 2284. Vijayalakshmi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NEVHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NEVHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NEVHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NEVHAN İsminin Yazılışı:

-.....-.....--.

Denizcilik Alfabesinde NEVHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NEVHAN İsminin Barkod Yazılışı:

NEVHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NEVHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NEVHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NEVHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (evhan) göre nevhan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (vhan) göre nevhan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (han) göre nevhan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan ayhan erhan ilhan neslihan cihan nihan reyhan oğuzhan aslıhan burhan seyhan gürhan bilgehan serhan ferhan beyhan nurhan perihan korhan gülhan batuhan turhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan emrehan kayhan okhan ümmühan aslihan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan bayhan begümhan bilhan şerifhan dilhan feyhan kayıhan kubilhan mutluhan noyhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan ceyhan doğhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nilhan odhan rehan saltukhan selihan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre nevhan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ NEVHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nevha) göre NEVHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (nevh) göre NEVHAN ile Uyumlu İsimler :

nevhiz

İlk 3 harfine (nev) göre NEVHAN ile Uyumlu İsimler :

nevzat nevin nevra nevriye nevim nevil nevrez neval nevrah nevroz

İlk 2 harfine (ne) göre NEVHAN ile Uyumlu İsimler :

neslihan nesrin neşe nedim necdet necati nejat necmettin necmi nezih necip nergis nermin necla nezihe neriman nejdet nebahat nebil nefise nesibe nesimi necat nedret nehir nezahat nezaket nebi necibe nedime nergiz nerime nesligül neslim nezail nezire neşem nezhet nefishan nezir nebibe nedviye nefer nejan nejla nesim nesli nesma neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NEVHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

neslihan neriman nefishan nejan

'n' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

nilgün nesrin nihan nurettin nurdan nazan nuran nurten nalan nurcan nevin nurhan necmettin nermin numan nagihan nagehan nursen nurçin nurkan nurşen nizamettin narin nişan noyan nildan noyhan nurcihan nurgün nadircan nilhan nurben nurden nurseren

NEVHAN isminin Anlamı

NEVHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NEVHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NEVHAN + Anlam" veya "NEVHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NEVHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NEVHAN adını oluşturan N, E, V, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

N
E
V
H
A
N
TOPLAM
17
6
27
10
1
17
78

NEVHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1368. miray, 1369. mücteba, 1370. nevhan, 1371. seray, 1372. serraf, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba seray serraf seven tanalp yağız yelin