GÜLDANE İsim Raporu:

GÜLDANE Adının Yaygınlığı

GÜLDANE Türkiye'de en çok kullanılan 2133. isim (... 2131. gülbeyaz, 2132. gülçiçek, 2133. güldane, 2134. gülender, 2135. gülerdem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLDANE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLDANE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 11:26 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin GÜLDANE olduğu ve GÜLDANE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLDANE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLDANE yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLDANE Türkiye'nin en yaygın 2133. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2133. ad ise Mac ismi. GÜLDANE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2131. Liang 2132. Loyd 2133. Mac 2134. Edison 2135. Lorin isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLDANE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLDANE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLDANE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLDANE İsminin Yazılışı:

--...-.-..-...--..

Denizcilik Alfabesinde GÜLDANE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLDANE İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLDANE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLDANE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLDANE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLDANE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (üldane) göre güldane ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (ldane) göre güldane ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (dane) göre güldane ile Uyumlu İsimler :

birdane

Son 3 harfine (ane) göre güldane ile Uyumlu İsimler :

efsane yegane

Son 2 harfine (ne) göre güldane ile Uyumlu İsimler :

emine mine medine sakine defne meftune memnune muhsine sine

BAŞ HARFLERİ GÜLDANE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (güldan) göre GÜLDANE ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (gülda) göre GÜLDANE ile Uyumlu İsimler :

güldal

İlk 4 harfine (güld) göre GÜLDANE ile Uyumlu İsimler :

gülden gülde gülderen

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLDANE ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLDANE ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLDANE İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'ane' ile Biten İsimler :

'gü' ile başlayıp 'ne' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

gamze gözde gökçe gaye güzide gokce gülnare gülce ganime gülde gülfe gülzade gülfiye göze

GÜLDANE isminin Anlamı

GÜLDANE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLDANE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLDANE + Anlam" veya "GÜLDANE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLDANE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLDANE adını oluşturan G, Ü, L, D, A, N, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

G
Ü
L
D
A
N
E
TOPLAM
8
26
15
5
1
17
6
78

GÜLDANE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1363. ayşıl, 1364. birsel, 1365. güldane, 1366. hamdiye, 1367. ecevit, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin