MEFTUNE İsim Raporu:

MEFTUNE Adının Yaygınlığı

MEFTUNE Türkiye'de en çok kullanılan 2219. isim (... 2217. mefaret, 2218. mefkure, 2219. meftune, 2220. durdu, 2221. kuddusi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MEFTUNE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MEFTUNE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 13:16 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin MEFTUNE olduğu ve MEFTUNE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MEFTUNE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MEFTUNE yaşadığını tahmin ediyoruz.

MEFTUNE Türkiye'nin en yaygın 2219. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2219. ad ise Conway ismi. MEFTUNE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2217. Jayantilal 2218. Valentine 2219. Conway 2220. Labib 2221. Bowen isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MEFTUNE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MEFTUNE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MEFTUNE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MEFTUNE İsminin Yazılışı:

--...-.-..--..

Denizcilik Alfabesinde MEFTUNE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MEFTUNE İsminin Barkod Yazılışı:

MEFTUNE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MEFTUNE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MEFTUNE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MEFTUNE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (eftune) göre meftune ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (ftune) göre meftune ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (tune) göre meftune ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (une) göre meftune ile Uyumlu İsimler :

memnune

Son 2 harfine (ne) göre meftune ile Uyumlu İsimler :

emine mine medine sakine defne efsane yegane birdane güldane muhsine sine

BAŞ HARFLERİ MEFTUNE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (meftun) göre MEFTUNE ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (meftu) göre MEFTUNE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (meft) göre MEFTUNE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (mef) göre MEFTUNE ile Uyumlu İsimler :

mefkür mefaret mefkure

İlk 2 harfine (me) göre MEFTUNE ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem merve mesut mehtap melike meral mert melek mete melih meryem mevlüt meriç melis melahat mehdi meliha medine melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa merih mehpare mediha mennan merter mervan methiye mevhibe mensuri mebruke medaim medet medih mehman mehriye mehser mehveş melise memduh mensure meram mergül memiş medar mehmetcan mehri meleknaz melikşah memduha memnune mensur merdan mertcan merva mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MEFTUNE İLE UYUMLU İSİMLER:

'mef' ile başlayıp 'une' ile Biten İsimler :

'me' ile başlayıp 'ne' ile Biten İsimler :

medine memnune

'm' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

merve mine melike mete müge makbule menekşe müjde münire mehpare methiye mevhibe miyase mahmure mebruke mehriye melise mensure mihriye mintaze mücadele müslime maide mefkure mesude muhibe muhlise muhsine munise muradiye müfide mülkiye

MEFTUNE isminin Anlamı

MEFTUNE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MEFTUNE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MEFTUNE + Anlam" veya "MEFTUNE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MEFTUNE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MEFTUNE adını oluşturan M, E, F, T, U, N, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 101:

M
E
F
T
U
N
E
TOPLAM
16
6
7
24
25
17
6
101

MEFTUNE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2047. damlanur, 2048. mahrumi, 2049. meftune, 2050. nedviye, 2051. reyyan, ... Toplam 22 ismin aritmetik toplamı 101 (Binde 8.9 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

adıgüzel hüsnü beyazıt kurtcebe kutsal muammer nevhiz solmaz yetkin zeynel şirvan saltuk damlanur mahrumi nedviye reyyan ruhsen saygun seyyid tayyibe yektaali