MÜNİRE İsim Raporu:

MÜNİRE Adının Yaygınlığı

MÜNİRE Türkiye'de en çok kullanılan 995. isim (... 993. hazal, 994. miray, 995. münire, 996. nahide, 997. nuh, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı MÜNİRE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

MÜNİRE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:22 itibariyle yaklaşık 12,612 kişinin isminin MÜNİRE olduğu ve MÜNİRE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MÜNİRE adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 MÜNİRE yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada MÜNİRE sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

MÜNİRE Türkiye'nin en yaygın 995. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 995. ad ise Vaughn ismi. MÜNİRE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 993. Eugenia 994. Ervin 995. Vaughn 996. Francine 997. Marcos isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MÜNİRE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MÜNİRE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MÜNİRE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MÜNİRE İsminin Yazılışı:

--..--....-..

Denizcilik Alfabesinde MÜNİRE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MÜNİRE İsminin Barkod Yazılışı:

MÜNİRE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MÜNİRE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MÜNİRE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MÜNİRE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ünire) göre münire ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (nire) göre münire ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ire) göre münire ile Uyumlu İsimler :

nadire nazire emire nezire sabire kebire safire semire

Son 2 harfine (re) göre münire ile Uyumlu İsimler :

emre cemre mehpare gülnare cantüre hare mahmure mensure zennure zühre şerare filare mefkure şeküre

BAŞ HARFLERİ MÜNİRE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (münir) göre MÜNİRE ile Uyumlu İsimler :

münir

İlk 4 harfine (müni) göre MÜNİRE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (mün) göre MÜNİRE ile Uyumlu İsimler :

münevver münci

İlk 2 harfine () göre MÜNİRE ile Uyumlu İsimler :

müge müjgan müfit müzeyyen mücahit mümin mümtaz müberra müjde müşerref mükerrem mürüvvet müjdat mürsel müslüm müyesser mübeccel müşfik mübin mücadele müferet mülazım müseyip müslime müzekker mübariz mücella mücevher mücteba müfide mülkiye müzeher

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MÜNİRE İLE UYUMLU İSİMLER:

'mü' ile başlayıp 're' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

merve mine melike mete müge makbule medine menekşe müjde mehpare methiye mevhibe miyase mahmure mebruke mehriye melise mensure mihriye mintaze mücadele müslime maide mefkure meftune memnune mesude muhibe muhlise muhsine munise muradiye müfide mülkiye

MÜNİRE isminin Anlamı

MÜNİRE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MÜNİRE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MÜNİRE + Anlam" veya "MÜNİRE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MÜNİRE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MÜNİRE adını oluşturan M, Ü, N, İ, R, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 98:

M
Ü
N
İ
R
E
TOPLAM
16
26
17
12
21
6
98

MÜNİRE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1987. hümmet, 1988. munise, 1989. münire, 1990. sergül, 1991. yıldız, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 98 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

timur cantüre tuncay tanzer gülser gürsel müşfik sunday hamdullah lütfü muvaffak erciyes toprak turali turhan übeyit ömrüm birnur düriye fatmagül günsu hümmet munise sergül