ŞEKÜRE İsim Raporu:

ŞEKÜRE Adının Yaygınlığı

ŞEKÜRE Türkiye'de en çok kullanılan 2274. isim (... 2272. nazime, 2273. nebibe, 2274. şeküre, 2275. nedviye, 2276. nefer, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ŞEKÜRE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ŞEKÜRE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:13 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin ŞEKÜRE olduğu ve ŞEKÜRE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞEKÜRE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ŞEKÜRE yaşadığını tahmin ediyoruz.

ŞEKÜRE Türkiye'nin en yaygın 2274. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2274. ad ise Winslow ismi. ŞEKÜRE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2272. Bin 2273. Thien 2274. Winslow 2275. Frazier 2276. Bentley isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ŞEKÜRE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ŞEKÜRE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ŞEKÜRE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ŞEKÜRE İsminin Yazılışı:

....-.-..-.-..

Denizcilik Alfabesinde ŞEKÜRE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ŞEKÜRE İsminin Barkod Yazılışı:

ŞEKÜRE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ŞEKÜRE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ŞEKÜRE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ŞEKÜRE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eküre) göre şeküre ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (küre) göre şeküre ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (üre) göre şeküre ile Uyumlu İsimler :

cantüre

Son 2 harfine (re) göre şeküre ile Uyumlu İsimler :

emre münire nadire cemre mehpare gülnare nazire emire hare mahmure mensure nezire sabire zennure zühre şerare filare kebire mefkure safire semire

BAŞ HARFLERİ ŞEKÜRE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (şekür) göre ŞEKÜRE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (şekü) göre ŞEKÜRE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (şek) göre ŞEKÜRE ile Uyumlu İsimler :

şekip şekur

İlk 2 harfine (şe) göre ŞEKÜRE ile Uyumlu İsimler :

şebnem şenol şeref şeyda şevket şerife şefik şenay şeyma şengül şehmus şehnaz şennur şerafettin şenel şevki şeniz şemsettin şener şen şermin şeyhmus şefika şehri şemi şencan şerif şerifhan şemnur şehim şehriban şehriyar şemvel şerare şevval şehlem şehper şehrazat şelale şemistan şemsa şemsi şentürk şevin şevkiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ŞEKÜRE İLE UYUMLU İSİMLER:

'şe' ile başlayıp 're' ile Biten İsimler :

şerare

'ş' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

şule şerife şükriye şaziye şadiye şayeste şelale şevkiye şükrüye

ŞEKÜRE isminin Anlamı

ŞEKÜRE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ŞEKÜRE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ŞEKÜRE + Anlam" veya "ŞEKÜRE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ŞEKÜRE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ŞEKÜRE adını oluşturan Ş, E, K, Ü, R, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 96:

Ş
E
K
Ü
R
E
TOPLAM
23
6
14
26
21
6
96

ŞEKÜRE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1935. dilbirin, 1936. manolya, 1937. şeküre, 1938. neytel, 1939. tünay, ... Toplam 20 ismin aritmetik toplamı 96 (Binde 8.09 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mustafa alperkaan bayazıt erduran serpil nurçin gülten kevser kubilhan tonguç tuncer erdeniz bayındır dilbirin manolya neytel tünay yasemen zeynal