MEFKURE İsim Raporu:

MEFKURE Adının Yaygınlığı

MEFKURE Türkiye'de en çok kullanılan 2218. isim (... 2216. medar, 2217. mefaret, 2218. mefkure, 2219. meftune, 2220. durdu, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MEFKURE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MEFKURE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 07:50 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin MEFKURE olduğu ve MEFKURE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MEFKURE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MEFKURE yaşadığını tahmin ediyoruz.

MEFKURE Türkiye'nin en yaygın 2218. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2218. ad ise Valentine ismi. MEFKURE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2216. Cullen 2217. Jayantilal 2218. Valentine 2219. Conway 2220. Labib isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MEFKURE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MEFKURE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MEFKURE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MEFKURE İsminin Yazılışı:

--...-.-.-..-.-..

Denizcilik Alfabesinde MEFKURE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MEFKURE İsminin Barkod Yazılışı:

MEFKURE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MEFKURE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MEFKURE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MEFKURE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (efkure) göre mefkure ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (fkure) göre mefkure ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (kure) göre mefkure ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ure) göre mefkure ile Uyumlu İsimler :

mahmure mensure zennure

Son 2 harfine (re) göre mefkure ile Uyumlu İsimler :

emre münire nadire cemre mehpare gülnare nazire cantüre emire hare nezire sabire zühre şerare filare kebire şeküre safire semire

BAŞ HARFLERİ MEFKURE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (mefkur) göre MEFKURE ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (mefku) göre MEFKURE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (mefk) göre MEFKURE ile Uyumlu İsimler :

mefkür

İlk 3 harfine (mef) göre MEFKURE ile Uyumlu İsimler :

mefaret meftune

İlk 2 harfine (me) göre MEFKURE ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem merve mesut mehtap melike meral mert melek mete melih meryem mevlüt meriç melis melahat mehdi meliha medine melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa merih mehpare mediha mennan merter mervan methiye mevhibe mensuri mebruke medaim medet medih mehman mehriye mehser mehveş melise memduh mensure meram mergül memiş medar mehmetcan mehri meleknaz melikşah memduha memnune mensur merdan mertcan merva mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MEFKURE İLE UYUMLU İSİMLER:

'mef' ile başlayıp 'ure' ile Biten İsimler :

'me' ile başlayıp 're' ile Biten İsimler :

mehpare mensure

'm' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

merve mine melike mete müge makbule medine menekşe müjde münire methiye mevhibe miyase mahmure mebruke mehriye melise mihriye mintaze mücadele müslime maide meftune memnune mesude muhibe muhlise muhsine munise muradiye müfide mülkiye

MEFKURE isminin Anlamı

MEFKURE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MEFKURE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MEFKURE + Anlam" veya "MEFKURE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MEFKURE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MEFKURE adını oluşturan M, E, F, K, U, R, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 95:

M
E
F
K
U
R
E
TOPLAM
16
6
7
14
25
21
6
95

MEFKURE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1915. gülru, 1916. gürsan, 1917. mefkure, 1918. sevinde, 1919. seymen, ... Toplam 33 ismin aritmetik toplamı 95 (Binde 13.35 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tümay levent alaattin sermet ersoy nilgün zekiye gülşen halenur kamuran kudret mahmure muhammed nesrin nurkan orkun papatya peyker seyran tunahan tunay veysi ziver şanver şengül şermin gülru gürsan sevinde seymen yurdal şahinder