MEMDUH İsim Raporu:

MEMDUH Adının Yaygınlığı

MEMDUH Türkiye'de en çok kullanılan 1726. isim (... 1724. mehveş, 1725. melise, 1726. memduh, 1727. mensure, 1728. meram, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MEMDUH ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MEMDUH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 19:47 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin MEMDUH olduğu ve MEMDUH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MEMDUH isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MEMDUH yaşadığını tahmin ediyoruz.

MEMDUH Türkiye'nin en yaygın 1726. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1726. ad ise Abdullah ismi. MEMDUH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1724. Hai 1725. Brock 1726. Abdullah 1727. Darwin 1728. Elyse isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MEMDUH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MEMDUH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MEMDUH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MEMDUH İsminin Yazılışı:

--.---....-....

Denizcilik Alfabesinde MEMDUH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MEMDUH İsminin Barkod Yazılışı:

MEMDUH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MEMDUH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MEMDUH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

memduha

SON HARFLERİ MEMDUH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (emduh) göre memduh ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (mduh) göre memduh ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (duh) göre memduh ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (uh) göre memduh ile Uyumlu İsimler :

ferruh nuh nasuh

BAŞ HARFLERİ MEMDUH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (memdu) göre MEMDUH ile Uyumlu İsimler :

memduha

İlk 4 harfine (memd) göre MEMDUH ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (mem) göre MEMDUH ile Uyumlu İsimler :

memiş memnune

İlk 2 harfine (me) göre MEMDUH ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem merve mesut mehtap melike meral mert melek mete melih meryem mevlüt meriç melis melahat mehdi meliha medine melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa merih mehpare mediha mennan merter mervan methiye mevhibe mensuri mebruke medaim medet medih mefkür mehman mehriye mehser mehveş melise mensure meram mergül medar mefaret mefkure meftune mehmetcan mehri meleknaz melikşah mensur merdan mertcan merva mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MEMDUH İLE UYUMLU İSİMLER:

'me' ile başlayıp 'uh' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

melih merih medih melikşah

MEMDUH isminin Anlamı

MEMDUH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MEMDUH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MEMDUH + Anlam" veya "MEMDUH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MEMDUH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MEMDUH adını oluşturan M, E, M, D, U, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

M
E
M
D
U
H
TOPLAM
16
6
16
5
25
10
78

MEMDUH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1346. hürcan, 1347. mazhar, 1348. memduh, 1349. mücadele, 1350. nerime, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin