AYGÜL İsim Raporu:

AYGÜL Adının Yaygınlığı

AYGÜL Türkiye'de en çok kullanılan 684. isim (... 682. iskender, 683. asena, 684. aygül, 685. halide, 686. zübeyde, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı AYGÜL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

AYGÜL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 21:11 itibariyle yaklaşık 21,619 kişinin isminin AYGÜL olduğu ve AYGÜL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYGÜL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYGÜL yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYGÜL Türkiye'nin en yaygın 684. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 684. ad ise Alton ismi. AYGÜL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 682. Raphael 683. Emilio 684. Alton 685. Brown 686. Sherry isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYGÜL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYGÜL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYGÜL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYGÜL İsminin Yazılışı:

.--.----...-.-..

Denizcilik Alfabesinde AYGÜL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYGÜL İsminin Barkod Yazılışı:

AYGÜL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYGÜL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYGÜL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AYGÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ygül) göre aygül ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gül) göre aygül ile Uyumlu İsimler :

ayşegül gül songül özgül birgül nurgül şengül esengül bengül fatmagül nilgül sevgül yurdagül arzugül dudugül edagül ergül mergül nesligül begül betigül hurigül hepgül sergül tangül yaşagül ilkgül ümmügül yoncagül

Son 2 harfine (ül) göre aygül ile Uyumlu İsimler :

betül gönül aytül eylül ödül övül behlül

BAŞ HARFLERİ AYGÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (aygü) göre AYGÜL ile Uyumlu İsimler :

aygün

İlk 3 harfine (ayg) göre AYGÜL ile Uyumlu İsimler :

aygen

İlk 2 harfine (ay) göre AYGÜL ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aydın aylin aynur aysun aysel ayça aykut ayten ayfer ayla ayşen aydan aytekin aytaç aytül ayşenur aysu aydoğan ayşin aykın aycan aybüke ayşem ayçin aydemir aybala aybike aysenur ayan ayavar aybanu aybars ayfettin aylan aysan aysen aysın aytemiz aydin aybige aynaz aysuda aytunç ayşıl aydoğ

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYGÜL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ay' ile başlayıp 'ül' ile Biten İsimler :

ayşegül aytül

'a' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

aysel anıl adil atıl asil adıgüzel arzugül akil ataol ayşıl

AYGÜL isminin Anlamı

AYGÜL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYGÜL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYGÜL + Anlam" veya "AYGÜL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYGÜL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYGÜL adını oluşturan A, Y, G, Ü, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

A
Y
G
Ü
L
TOPLAM
1
28
8
26
15
78

AYGÜL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1331. yücel, 1332. atılım, 1333. aygül, 1334. simden, 1335. binnaz, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin