YENER İsim Raporu:

YENER Adının Yaygınlığı

YENER Türkiye'de en çok kullanılan 618. isim (... 616. nergis, 617. nermin, 618. yener, 619. semiha, 620. sevcan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,272 kişiden birinin adı YENER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.31.

YENER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:22 itibariyle yaklaşık 27,956 kişinin isminin YENER olduğu ve YENER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 368 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

YENER adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 YENER yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada YENER sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

YENER Türkiye'nin en yaygın 618. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 618. ad ise Naomi ismi. YENER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 616. Faye 617. Raj 618. Naomi 619. Roman 620. Shane isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

YENER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde YENER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde YENER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde YENER İsminin Yazılışı:

-.--.-...-.

Denizcilik Alfabesinde YENER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

YENER İsminin Barkod Yazılışı:

YENER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(YENER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

YENER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ YENER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ener) göre yener ile Uyumlu İsimler :

şener bener erdener

Son 3 harfine (ner) göre yener ile Uyumlu İsimler :

taner soner caner güner öner artuner olguner

Son 2 harfine (er) göre yener ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder tamer ender muzaffer nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer türker iskender sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver berker candeğer değer diler gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ YENER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (yene) göre YENER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (yen) göre YENER ile Uyumlu İsimler :

yenal

İlk 2 harfine (ye) göre YENER ile Uyumlu İsimler :

yeşim yeliz yelda yeter yetkin yekta yegane yektaali yelin yetiş yetişhan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ YENER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ye' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

yeter

'y' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

yaşar yağmur yurdanur yasir yurdaer yadigar yunsur

YENER isminin Anlamı

YENER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size YENER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "YENER + Anlam" veya "YENER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
YENER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

YENER adını oluşturan Y, E, N, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

Y
E
N
E
R
TOPLAM
28
6
17
6
21
78

YENER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1350. nerime, 1351. ilgün, 1352. yener, 1353. polat, 1354. rasime, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit feryal nevim gülin güner tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin