YENAL İsim Raporu:

YENAL Adının Yaygınlığı

YENAL Türkiye'de en çok kullanılan 1469. isim (... 1467. türesin, 1468. yadigar, 1469. yenal, 1470. ilkşan, 1471. inanç, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı YENAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

YENAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 16:48 itibariyle yaklaşık 6,311 kişinin isminin YENAL olduğu ve YENAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

YENAL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda YENAL yaşadığını tahmin ediyoruz.

YENAL Türkiye'nin en yaygın 1469. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1469. ad ise Inna ismi. YENAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1467. Butler 1468. Smita 1469. Inna 1470. Renu 1471. Daphne isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

YENAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde YENAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde YENAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde YENAL İsminin Yazılışı:

-.--.-..-.-..

Denizcilik Alfabesinde YENAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

YENAL İsminin Barkod Yazılışı:

YENAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(YENAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

YENAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ YENAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (enal) göre yenal ile Uyumlu İsimler :

benal

Son 3 harfine (nal) göre yenal ile Uyumlu İsimler :

ünal önal günal inal zeynal

Son 2 harfine (al) göre yenal ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal meral nihal celal bilal zuhal seval ünsal vural köksal zühal serdal iclal feryal gülnihal hazal birdal oryal koral zelal ikbal güldal göksal heval zülal eftal emsal erkal cevval delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nural nurkal soysal şevval şimal battal bermal neval hayal kartal özal eflal oral sidal itidal yurdal zümral nidal

BAŞ HARFLERİ YENAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (yena) göre YENAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (yen) göre YENAL ile Uyumlu İsimler :

yener

İlk 2 harfine (ye) göre YENAL ile Uyumlu İsimler :

yeşim yeliz yelda yeter yetkin yekta yegane yektaali yelin yetiş yetişhan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ YENAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ye' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

'y' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

yücel yüksel yurdagül yaşagül yoncagül yurdal

YENAL isminin Anlamı

YENAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size YENAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "YENAL + Anlam" veya "YENAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
YENAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

YENAL adını oluşturan Y, E, N, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 67:

Y
E
N
A
L
TOPLAM
28
6
17
1
15
67

YENAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 943. senar, 944. temel, 945. yenal, 946. tahir, 947. tamer, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 67 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mert dinçay senem birkan burçak cavit cenker ersan gönen gözde hayim hediye saffet orhan şenel naciye naser nildan zehra peker ramin samim semiha seran sevi tuna imran yonca şamil şehim şencan günal şimal battal devin ensar erdebil ıtır diyar manol sebati senar temel