SEMİHA İsim Raporu:

SEMİHA Adının Yaygınlığı

SEMİHA Türkiye'de en çok kullanılan 619. isim (... 617. nermin, 618. yener, 619. semiha, 620. sevcan, 621. sevilay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,272 kişiden birinin adı SEMİHA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.31.

SEMİHA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:43 itibariyle yaklaşık 27,925 kişinin isminin SEMİHA olduğu ve SEMİHA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 368 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEMİHA adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 SEMİHA yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SEMİHA sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

SEMİHA Türkiye'nin en yaygın 619. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 619. ad ise Roman ismi. SEMİHA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 617. Raj 618. Naomi 619. Roman 620. Shane 621. Boris isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEMİHA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEMİHA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEMİHA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEMİHA İsminin Yazılışı:

....--.......-

Denizcilik Alfabesinde SEMİHA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEMİHA İsminin Barkod Yazılışı:

SEMİHA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEMİHA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEMİHA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

semihat

SON HARFLERİ SEMİHA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (emiha) göre semiha ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (miha) göre semiha ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (iha) göre semiha ile Uyumlu İsimler :

zeliha saliha sabiha meliha feriha mediha

Son 2 harfine (ha) göre semiha ile Uyumlu İsimler :

süha taha reha züleyha baha talha deha memduha zelha

BAŞ HARFLERİ SEMİHA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (semih) göre SEMİHA ile Uyumlu İsimler :

semih semihat

İlk 4 harfine (semi) göre SEMİHA ile Uyumlu İsimler :

semin semir semire

İlk 3 harfine (sem) göre SEMİHA ile Uyumlu İsimler :

sema semra semahat semavi semanur semray

İlk 2 harfine (se) göre SEMİHA ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi selin selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEMİHA İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'ha' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

seda sema semra selma selda sevda suna sefa süha saliha süreyya sabiha sena safa sıdıka süheyla sıla sina seza sebla serra seyda serda süveyda simla sümeyra sara seyla saba sahra sebila sera seyma

SEMİHA isminin Anlamı

SEMİHA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEMİHA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEMİHA + Anlam" veya "SEMİHA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEMİHA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEMİHA adını oluşturan S, E, M, İ, H, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 67:

S
E
M
İ
H
A
TOPLAM
22
6
16
12
10
1
67

SEMİHA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 922. ramin, 923. samim, 924. semiha, 925. seran, 926. sevi, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 67 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mert dinçay senem birkan burçak cavit cenker ersan gönen gözde hayim hediye saffet orhan şenel naciye naser nildan zehra peker ramin samim seran sevi tuna imran yonca şamil şehim şencan günal şimal battal devin ensar erdebil ıtır diyar manol sebati senar temel yenal