SEFER İsim Raporu:

SEFER Adının Yaygınlığı

SEFER Türkiye'de en çok kullanılan 1106. isim (... 1104. saynur, 1105. sebla, 1106. sefer, 1107. selmin, 1108. selvi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı SEFER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

SEFER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 07:04 itibariyle yaklaşık 8,998 kişinin isminin SEFER olduğu ve SEFER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEFER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEFER yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEFER Türkiye'nin en yaygın 1106. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1106. ad ise Andy ismi. SEFER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1104. Fadi 1105. Betsy 1106. Andy 1107. Aimee 1108. Mukesh isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEFER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEFER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEFER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEFER İsminin Yazılışı:

......-...-.

Denizcilik Alfabesinde SEFER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEFER İsminin Barkod Yazılışı:

SEFER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEFER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEFER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEFER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (efer) göre sefer ile Uyumlu İsimler :

nefer

Son 3 harfine (fer) göre sefer ile Uyumlu İsimler :

zafer muzaffer nilüfer ayfer cafer gazanfer gülfer günfer nurfer zülfer

Son 2 harfine (er) göre sefer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper ilker önder taner tamer ender soner seher muammer eser güler hacer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener güher gülender

BAŞ HARFLERİ SEFER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sefe) göre SEFER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sef) göre SEFER ile Uyumlu İsimler :

sefa

İlk 2 harfine (se) göre SEFER ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin selvinaz serbülent sertap setenay sevgiye sevgün

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEFER İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

seher sezer sencer sever selver server

's' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

serdar soner sarper sümer saynur sennur sernur süer sedanur suar sunar sancar sedar semanur semir senar serdenur sevginur sidar sungur

SEFER isminin Anlamı

SEFER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEFER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEFER + Anlam" veya "SEFER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEFER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEFER adını oluşturan S, E, F, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 62:

S
E
F
E
R
TOPLAM
22
6
7
6
21
62

SEFER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 724. sacit, 725. sanem, 726. sefer, 727. ömer, 728. refhan, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 62 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

rıza ihsan ahter aydın alaeddin şefik aliye ayçin aylan berçin özge ışın ferhan efser eliya ethem evin gülfe gökcan halit haşim barlas medine nadire nedime sacit sanem ömer refhan zekai botan başbuğ eriş filare göze ilayda ılgın garip nesma seyda