NURFER İsim Raporu:

NURFER Adının Yaygınlığı

NURFER Türkiye'de en çok kullanılan 2298. isim (... 2296. nurden, 2297. nurdeniz, 2298. nurfer, 2299. nurhayat, 2300. nurseren, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NURFER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NURFER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 16:12 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin NURFER olduğu ve NURFER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NURFER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NURFER yaşadığını tahmin ediyoruz.

NURFER Türkiye'nin en yaygın 2298. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2298. ad ise Luciano ismi. NURFER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2296. Naheed 2297. Rona 2298. Luciano 2299. Mia 2300. Shanti isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NURFER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NURFER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NURFER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NURFER İsminin Yazılışı:

-...-.-...-...-.

Denizcilik Alfabesinde NURFER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NURFER İsminin Barkod Yazılışı:

NURFER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NURFER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NURFER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NURFER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (urfer) göre nurfer ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rfer) göre nurfer ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (fer) göre nurfer ile Uyumlu İsimler :

zafer muzaffer nilüfer ayfer cafer sefer gazanfer gülfer günfer nefer zülfer

Son 2 harfine (er) göre nurfer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper ilker önder taner tamer ender soner seher muammer eser güler hacer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener güher gülender

BAŞ HARFLERİ NURFER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nurfe) göre NURFER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (nurf) göre NURFER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nur) göre NURFER ile Uyumlu İsimler :

nur nuri nuray nurettin nurdan nuran nurten nurcan nurhan nurgül nurullah nursel nuriye nursen nurçin nurkan nurşen nurer nurseli nural nurcihan nurgün nurkal nurper nursev nurben nurden nurdeniz nurhayat nurseren

İlk 2 harfine (nu) göre NURFER ile Uyumlu İsimler :

nusret numan nuh nuhi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NURFER İLE UYUMLU İSİMLER:

'nu' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

nurer nurper

'n' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

nur nilüfer nadir nigar nehir nazır naser nazar nezir nefer

NURFER isminin Anlamı

NURFER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NURFER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NURFER + Anlam" veya "NURFER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NURFER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NURFER adını oluşturan N, U, R, F, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 97:

N
U
R
F
E
R
TOPLAM
17
25
21
7
6
21
97

NURFER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1958. kerimhan, 1959. melikşah, 1960. nurfer, 1961. raziye, 1962. selver, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 97 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

altınay füsun şerifhan denizhan ertunç duriye gürler hamiyet nükhet kubilay nezaket saruhan sedanur tanseli özgül muhtar kerimhan melikşah raziye selver ülküm varsıl ünver