ÜNVER İsim Raporu:

ÜNVER Adının Yaygınlığı

ÜNVER Türkiye'de en çok kullanılan 2423. isim (... 2421. ümmiye, 2422. ümmügül, 2423. ünver, 2424. yoncagül, 2425. şadi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ÜNVER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ÜNVER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:12 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin ÜNVER olduğu ve ÜNVER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÜNVER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÜNVER yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÜNVER Türkiye'nin en yaygın 2423. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2423. ad ise Alonso ismi. ÜNVER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2421. Llewellyn 2422. Vaughan 2423. Alonso 2424. Brennan 2425. Kiyoshi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÜNVER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÜNVER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÜNVER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÜNVER İsminin Yazılışı:

..--....-..-.

Denizcilik Alfabesinde ÜNVER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÜNVER İsminin Barkod Yazılışı:

ÜNVER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÜNVER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÜNVER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ÜNVER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (nver) göre ünver ile Uyumlu İsimler :

enver şanver

Son 3 harfine (ver) göre ünver ile Uyumlu İsimler :

münevver dilaver sever ziver bavver gülver selver server

Son 2 harfine (er) göre ünver ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer kader sezer dinçer özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker özger ergüler amber bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer

BAŞ HARFLERİ ÜNVER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ünve) göre ÜNVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ünv) göre ÜNVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ün) göre ÜNVER ile Uyumlu İsimler :

ünal ünsal ünzile

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÜNVER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ün' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'ü' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

üzeyir ülker üçler

ÜNVER isminin Anlamı

ÜNVER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÜNVER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÜNVER + Anlam" veya "ÜNVER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÜNVER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÜNVER adını oluşturan Ü, N, V, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 97:

Ü
N
V
E
R
TOPLAM
26
17
27
6
21
97

ÜNVER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1963. ülküm, 1964. varsıl, 1965. ünver, 1966. timur, 1967. cantüre, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 97 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

altınay füsun şerifhan denizhan ertunç duriye gürler hamiyet nükhet kubilay nezaket saruhan sedanur tanseli özgül muhtar kerimhan melikşah nurfer raziye selver ülküm varsıl