NURER İsim Raporu:

NURER Adının Yaygınlığı

NURER Türkiye'de en çok kullanılan 1313. isim (... 1311. nişan, 1312. noyan, 1313. nurer, 1314. nurseli, 1315. nüvis, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı NURER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

NURER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 14:39 itibariyle yaklaşık 6,317 kişinin isminin NURER olduğu ve NURER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NURER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NURER yaşadığını tahmin ediyoruz.

NURER Türkiye'nin en yaygın 1313. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1313. ad ise Alain ismi. NURER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1311. Sofia 1312. Darius 1313. Alain 1314. Agustin 1315. Soon isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NURER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NURER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NURER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NURER İsminin Yazılışı:

-...-.-...-.

Denizcilik Alfabesinde NURER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NURER İsminin Barkod Yazılışı:

NURER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NURER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NURER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NURER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (urer) göre nurer ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rer) göre nurer ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (er) göre nurer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ NURER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (nure) göre NURER ile Uyumlu İsimler :

nurettin

İlk 3 harfine (nur) göre NURER ile Uyumlu İsimler :

nur nuri nuray nurdan nuran nurten nurcan nurhan nurgül nurullah nursel nuriye nursen nurçin nurkan nurşen nurseli nural nurcihan nurgün nurkal nurper nursev nurben nurden nurdeniz nurfer nurhayat nurseren

İlk 2 harfine (nu) göre NURER ile Uyumlu İsimler :

nusret numan nuh nuhi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NURER İLE UYUMLU İSİMLER:

'nu' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

nurper nurfer

'n' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

nur nilüfer nadir nigar nehir nazır naser nazar nezir nefer

NURER isminin Anlamı

NURER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NURER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NURER + Anlam" veya "NURER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NURER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NURER adını oluşturan N, U, R, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 90:

N
U
R
E
R
TOPLAM
17
25
21
6
21
90

NURER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1757. mefkür, 1758. neriman, 1759. nurer, 1760. simavi, 1761. sürel, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 90 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bülent berkten billur tevfik erkut ferruh güliz gülzade hamidiye hürol kürşad mebruke mefkür neriman simavi sürel taşkın tuncel umut yeliz ilnur israfil güllü berceste dövran eylül gazanfer kerimcan mahsum mevzi mirşan munip selten buğrakan ilkgül zekayi özüm