SÜREL İsim Raporu:

SÜREL Adının Yaygınlığı

SÜREL Türkiye'de en çok kullanılan 1848. isim (... 1846. sühendan, 1847. sılay, 1848. sürel, 1849. tandan, 1850. tanıl, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SÜREL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SÜREL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 22:09 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin SÜREL olduğu ve SÜREL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SÜREL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SÜREL yaşadığını tahmin ediyoruz.

SÜREL Türkiye'nin en yaygın 1848. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1848. ad ise Wael ismi. SÜREL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1846. Zenaida 1847. Samina 1848. Wael 1849. Ghulam 1850. Ayesha isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SÜREL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SÜREL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SÜREL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SÜREL İsminin Yazılışı:

.....-.-...-..

Denizcilik Alfabesinde SÜREL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SÜREL İsminin Barkod Yazılışı:

SÜREL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SÜREL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SÜREL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SÜREL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ürel) göre sürel ile Uyumlu İsimler :

gürel türel

Son 3 harfine (rel) göre sürel ile Uyumlu İsimler :

erel zerel

Son 2 harfine (el) göre sürel ile Uyumlu İsimler :

sibel emel yücel aysel yüksel veysel gürsel göksel nursel zeynel tansel ersel şenel ezel günsel mürsel tuncel cansel öncel mübeccel temel adıgüzel sonel ecmel izbel şemvel birsel minel neytel

BAŞ HARFLERİ SÜREL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (süre) göre SÜREL ile Uyumlu İsimler :

süreyya

İlk 3 harfine (sür) göre SÜREL ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre SÜREL ile Uyumlu İsimler :

süleyman süha süheyla sümer sühan süveyda sülün sümeyra sümeyye süer sühendan süzgün süheyl sündüs

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SÜREL İLE UYUMLU İSİMLER:

'sü' ile başlayıp 'el' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

sibel serpil seçil songül sevil seval serdal sevgül sonel soysal sergül sidal süheyl

SÜREL isminin Anlamı

SÜREL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SÜREL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SÜREL + Anlam" veya "SÜREL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SÜREL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SÜREL adını oluşturan S, Ü, R, E, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 90:

S
Ü
R
E
L
TOPLAM
22
26
21
6
15
90

SÜREL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1759. nurer, 1760. simavi, 1761. sürel, 1762. taşkın, 1763. tuncel, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 90 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bülent berkten billur tevfik erkut ferruh güliz gülzade hamidiye hürol kürşad mebruke mefkür neriman nurer simavi taşkın tuncel umut yeliz ilnur israfil güllü berceste dövran eylül gazanfer kerimcan mahsum mevzi mirşan munip selten buğrakan ilkgül zekayi özüm