GÜLLÜ İsim Raporu:

GÜLLÜ Adının Yaygınlığı

GÜLLÜ Türkiye'de en çok kullanılan 1988. isim (... 1986. belçin, 1987. belde, 1988. güllü, 1989. benay, 1990. bener, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLLÜ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLLÜ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 15:31 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin GÜLLÜ olduğu ve GÜLLÜ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLLÜ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLLÜ yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLLÜ Türkiye'nin en yaygın 1988. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1988. ad ise Asa ismi. GÜLLÜ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1986. Anibal 1987. Song 1988. Asa 1989. Enid 1990. Hiram isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLLÜ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLLÜ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLLÜ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLLÜ İsminin Yazılışı:

--...-.-...-....-

Denizcilik Alfabesinde GÜLLÜ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLLÜ İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLLÜ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLLÜ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLLÜ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLLÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (üllü) göre güllü ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (llü) göre güllü ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine () göre güllü ile Uyumlu İsimler :

güçlü yazgülü

BAŞ HARFLERİ GÜLLÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (güll) göre GÜLLÜ ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLLÜ ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLLÜ ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLLÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'lü' ile Biten İsimler :

güçlü

'g' ile başlayıp 'ü' ile Biten İsimler :

GÜLLÜ isminin Anlamı

GÜLLÜ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLLÜ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLLÜ + Anlam" veya "GÜLLÜ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLLÜ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLLÜ adını oluşturan G, Ü, L, L, Ü harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 90:

G
Ü
L
L
Ü
TOPLAM
8
26
15
15
26
90

GÜLLÜ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1766. ilnur, 1767. israfil, 1768. güllü, 1769. berceste, 1770. dövran, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 90 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bülent berkten billur tevfik erkut ferruh güliz gülzade hamidiye hürol kürşad mebruke mefkür neriman nurer simavi sürel taşkın tuncel umut yeliz ilnur israfil berceste dövran eylül gazanfer kerimcan mahsum mevzi mirşan munip selten buğrakan ilkgül zekayi özüm