GÜLPERİ İsim Raporu:

GÜLPERİ Adının Yaygınlığı

GÜLPERİ Türkiye'de en çok kullanılan 2141. isim (... 2139. gülhis, 2140. gülhüda, 2141. gülperi, 2142. gülru, 2143. gülsay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLPERİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLPERİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 11:17 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin GÜLPERİ olduğu ve GÜLPERİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLPERİ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLPERİ yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLPERİ Türkiye'nin en yaygın 2141. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2141. ad ise Vadim ismi. GÜLPERİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2139. Hopkins 2140. Sonal 2141. Vadim 2142. Joni 2143. Iraj isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLPERİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLPERİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLPERİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLPERİ İsminin Yazılışı:

--...-.-...--...-...

Denizcilik Alfabesinde GÜLPERİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLPERİ İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLPERİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLPERİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLPERİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLPERİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (ülperi) göre gülperi ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (lperi) göre gülperi ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (peri) göre gülperi ile Uyumlu İsimler :

peri

Son 3 harfine (eri) göre gülperi ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ri) göre gülperi ile Uyumlu İsimler :

nuri sabri fahri hayri kadri basri bahri fikri bedri fecri şehri mensuri sururi huri mehri buhari

BAŞ HARFLERİ GÜLPERİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (gülper) göre GÜLPERİ ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (gülpe) göre GÜLPERİ ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (gülp) göre GÜLPERİ ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLPERİ ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLPERİ ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLPERİ İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'eri' ile Biten İsimler :

'gü' ile başlayıp 'ri' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

günseli gazi gani gürani

GÜLPERİ isminin Anlamı

GÜLPERİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLPERİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLPERİ + Anlam" veya "GÜLPERİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLPERİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLPERİ adını oluşturan G, Ü, L, P, E, R, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 108:

G
Ü
L
P
E
R
İ
TOPLAM
8
26
15
20
6
21
12
108

GÜLPERİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2185. eyüphan, 2186. eyyüp, 2187. gülperi, 2188. kuddusi, 2189. muhsine, ... Toplam 18 ismin aritmetik toplamı 108 (Binde 7.28 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

özdemir nursen hümeyra kıvılcım şemnur sennur seyhun süheyla altemur abdüllatif eyüphan eyyüp kuddusi muhsine muratcan semanur zümral