GÜLBANU İsim Raporu:

GÜLBANU Adının Yaygınlığı

GÜLBANU Türkiye'de en çok kullanılan 2190. isim (... 2188. jasmin, 2189. kadem, 2190. gülbanu, 2191. kalender, 2192. kamuray, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLBANU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLBANU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-07-2024 23:50 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin GÜLBANU olduğu ve GÜLBANU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLBANU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLBANU yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLBANU Türkiye'nin en yaygın 2190. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2190. ad ise Roxana ismi. GÜLBANU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2188. Cuong 2189. Petra 2190. Roxana 2191. Medhat 2192. Ilan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLBANU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLBANU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLBANU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLBANU İsminin Yazılışı:

--...-.-..-....--...-

Denizcilik Alfabesinde GÜLBANU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLBANU İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLBANU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLBANU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLBANU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLBANU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (ülbanu) göre gülbanu ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (lbanu) göre gülbanu ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (banu) göre gülbanu ile Uyumlu İsimler :

banu aybanu

Son 3 harfine (anu) göre gülbanu ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (nu) göre gülbanu ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ GÜLBANU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (gülban) göre GÜLBANU ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (gülba) göre GÜLBANU ile Uyumlu İsimler :

gülbahar

İlk 4 harfine (gülb) göre GÜLBANU ile Uyumlu İsimler :

gülbin gülberk gülbeyaz

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLBANU ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLBANU ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLBANU İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'anu' ile Biten İsimler :

'gü' ile başlayıp 'nu' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

göksu gürsu gündoğdu gülru günsu

GÜLBANU isminin Anlamı

GÜLBANU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLBANU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLBANU + Anlam" veya "GÜLBANU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLBANU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLBANU adını oluşturan G, Ü, L, B, A, N, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 94:

G
Ü
L
B
A
N
U
TOPLAM
8
26
15
2
1
17
25
94

GÜLBANU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1885. tülay, 1886. cantekin, 1887. gülbanu, 1888. semray, 1889. tümay, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 94 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

aytül binnur derviş tülin fazilet feruze firuz gülendam gülnare gülsen günsel tolgahan şimşek merter mukaddes sadullah sermin sertap sezgin suzan tülay cantekin semray