GÜLÖZGÜR İsim Raporu:

GÜLÖZGÜR Adının Yaygınlığı

GÜLÖZGÜR Türkiye'de en çok kullanılan 2149. isim (... 2147. gülver, 2148. gülümser, 2149. gülözgür, 2150. gündüzalp, 2151. günfer, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLÖZGÜR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLÖZGÜR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 03-03-2024 15:05 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin GÜLÖZGÜR olduğu ve GÜLÖZGÜR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLÖZGÜR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLÖZGÜR yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLÖZGÜR Türkiye'nin en yaygın 2149. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2149. ad ise Abby ismi. GÜLÖZGÜR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2147. Sameh 2148. Elissa 2149. Abby 2150. Lilian 2151. Markus isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLÖZGÜR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLÖZGÜR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLÖZGÜR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLÖZGÜR İsminin Yazılışı:

--...-.-..-----..--...-.-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLÖZGÜR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLÖZGÜR İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLÖZGÜR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLÖZGÜR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLÖZGÜR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLÖZGÜR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 7 harfine (ülözgür) göre gülözgür ile Uyumlu İsimler :

Son 6 harfine (lözgür) göre gülözgür ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (özgür) göre gülözgür ile Uyumlu İsimler :

özgür

Son 4 harfine (zgür) göre gülözgür ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gür) göre gülözgür ile Uyumlu İsimler :

bingür

Son 2 harfine (ür) göre gülözgür ile Uyumlu İsimler :

ömür babür hür mefkür emür

BAŞ HARFLERİ GÜLÖZGÜR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 7 harfine (gülözgü) göre GÜLÖZGÜR ile Uyumlu İsimler :

İlk 6 harfine (gülözg) göre GÜLÖZGÜR ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (gülöz) göre GÜLÖZGÜR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (gülö) göre GÜLÖZGÜR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLÖZGÜR ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLÖZGÜR ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLÖZGÜR İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'gür' ile Biten İsimler :

'gü' ile başlayıp 'ür' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

güler gülnur güner güngör gülizar göknur gurur güleser gülser günnur göçer gülfizar gürler güvenir göker gaffar gazanfer güher gülbahar gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

GÜLÖZGÜR isminin Anlamı

GÜLÖZGÜR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLÖZGÜR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLÖZGÜR + Anlam" veya "GÜLÖZGÜR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLÖZGÜR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLÖZGÜR adını oluşturan G, Ü, L, Ö, Z, G, Ü, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 152:

G
Ü
L
Ö
Z
G
Ü
R
TOPLAM
8
26
15
19
29
8
26
21
152

GÜLÖZGÜR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2459. şemsettin, 2460. canselvinaz, 2461. gülözgür, 2462. gıyasettin, 2463. izzettin, ... Toplam 1 ismin aritmetik toplamı 152 (Binde 0.4 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :