GÜRSOY İsim Raporu:

GÜRSOY Adının Yaygınlığı

GÜRSOY Türkiye'de en çok kullanılan 1646. isim (... 1644. gürler, 1645. gürsal, 1646. gürsoy, 1647. gürsu, 1648. güvenir, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜRSOY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜRSOY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-04-2024 07:16 itibariyle yaklaşık 2,698 kişinin isminin GÜRSOY olduğu ve GÜRSOY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜRSOY isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜRSOY yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜRSOY Türkiye'nin en yaygın 1646. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1646. ad ise Noble ismi. GÜRSOY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1644. Pratap 1645. Vasant 1646. Noble 1647. Farrell 1648. Yee isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜRSOY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜRSOY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜRSOY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜRSOY İsminin Yazılışı:

--...-.-....----.--

Denizcilik Alfabesinde GÜRSOY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜRSOY İsminin Barkod Yazılışı:

GÜRSOY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜRSOY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜRSOY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜRSOY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ürsoy) göre gürsoy ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rsoy) göre gürsoy ile Uyumlu İsimler :

ersoy

Son 3 harfine (soy) göre gürsoy ile Uyumlu İsimler :

berksoy

Son 2 harfine (oy) göre gürsoy ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ GÜRSOY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gürso) göre GÜRSOY ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (gürs) göre GÜRSOY ile Uyumlu İsimler :

gürsel gürsan gürsal gürsu

İlk 3 harfine (gür) göre GÜRSOY ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürhan güray gürol gürcan gürbüz gürel güralp gürler gürani gürtuğ

İlk 2 harfine () göre GÜRSOY ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen günay güven güneş gültekin gülden gülsüm gülseren güçlü günseli gülhan güzin gülen güney güliz gülgün gülnur güner güngör güzide gülbin gülsen gündüz gülsün gülistan gülnihal güniz gülin gülizar gün günhan günsel güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven günnur güvenç gülce gülseda gümrah gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade günhal güvenir gülhal günal güllü gündoğdu güher güjan gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜRSOY İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'oy' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

gülay günay güray giray güney gökay gökşenay gencay gülsay gülsünay göray

GÜRSOY isminin Anlamı

GÜRSOY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜRSOY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜRSOY + Anlam" veya "GÜRSOY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜRSOY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜRSOY adını oluşturan G, Ü, R, S, O, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 123:

G
Ü
R
S
O
Y
TOPLAM
8
26
21
22
18
28
123

GÜRSOY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2366. üzeyir, 2367. celalettin, 2368. gürsoy, 2369. zülfiye, 2370. satılmış, ... Toplam 5 ismin aritmetik toplamı 123 (Binde 2.02 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

celalettin zülfiye satılmış serdenur