GÜJAN İsim Raporu:

GÜJAN Adının Yaygınlığı

GÜJAN Türkiye'de en çok kullanılan 2127. isim (... 2125. gurbet, 2126. güher, 2127. güjan, 2128. diyar, 2129. gülbahar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜJAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜJAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-02-2024 19:43 itibariyle yaklaşık 2,693 kişinin isminin GÜJAN olduğu ve GÜJAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜJAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜJAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜJAN Türkiye'nin en yaygın 2127. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2127. ad ise Gunnar ismi. GÜJAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2125. Regis 2126. Blaise 2127. Gunnar 2128. Madhukar 2129. Wan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜJAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜJAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜJAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜJAN İsminin Yazılışı:

--...-.---.--.

Denizcilik Alfabesinde GÜJAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜJAN İsminin Barkod Yazılışı:

GÜJAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜJAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜJAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜJAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (üjan) göre güjan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (jan) göre güjan ile Uyumlu İsimler :

nejan

Son 2 harfine (an) göre güjan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican çağlayan denizhan

BAŞ HARFLERİ GÜJAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (güja) göre GÜJAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (güj) göre GÜJAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre GÜJAN ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gürkan gürsel gülcan gürhan gülten gülşen günay güven güneş gültekin gülden gülsüm gülseren güçlü günseli güray gülhan güzin gülen gürol güney güliz gülgün gülnur güner güngör güzide gülbin gülsen gürcan gündüz gülsün gülistan gülnihal güniz gülin gülizar gün günhan günsel gürbüz gürel güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven günnur güvenç gülce gülseda gümrah gürsan gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade günhal güralp gürler gürsal gürsoy gürsu güvenir gülhal günal gürani güllü gürtuğ gündoğdu güher gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜJAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

gürkan gülcan gürhan gülhan gürcan gülistan günhan gürsan

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gülçin gökçen gülten gülşen güven gökmen gültekin gülden gülseren güzin gülen gülgün gülbin gülsen gökben gülsün gökşen gülin gün gülseven gıyasettin göksun gülderen gülsevin gökcan gönen gözen göksen göktan göktigin gökşin gülün

GÜJAN isminin Anlamı

GÜJAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜJAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜJAN + Anlam" veya "GÜJAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜJAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜJAN adını oluşturan G, Ü, J, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 65:

G
Ü
J
A
N
TOPLAM
8
26
13
1
17
65

GÜJAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 847. ceyhan, 848. direnç, 849. güjan, 850. sancar, 851. hasip, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 65 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haluk hilmi afitap erdinç alpay nazan suna berrak dinçer ozan olcay emrem alpin fazila hafize latife leyla talat ersal merih mut nafız nesibe seher tandan ödül buyçe firat ceyhan direnç sancar hasip mehri rahile arıkan önay öncü