GÜNER İsim Raporu:

GÜNER Adının Yaygınlığı

GÜNER Türkiye'de en çok kullanılan 706. isim (... 704. gülgün, 705. gülnur, 706. güner, 707. güngör, 708. güzide, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı GÜNER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

GÜNER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 15:37 itibariyle yaklaşık 21,660 kişinin isminin GÜNER olduğu ve GÜNER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜNER adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 987 GÜNER yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada GÜNER sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

GÜNER Türkiye'nin en yaygın 706. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 706. ad ise Blaine ismi. GÜNER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 704. Randal 705. Lakshmi 706. Blaine 707. Vanessa 708. Maxwell isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜNER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜNER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜNER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜNER İsminin Yazılışı:

--...--...-.

Denizcilik Alfabesinde GÜNER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜNER İsminin Barkod Yazılışı:

GÜNER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜNER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜNER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜNER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (üner) göre güner ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ner) göre güner ile Uyumlu İsimler :

taner soner caner yener öner şener artuner olguner bener erdener

Son 2 harfine (er) göre güner ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder tamer ender muzaffer nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer türker iskender sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver berker candeğer değer diler gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ GÜNER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (güne) göre GÜNER ile Uyumlu İsimler :

güneş güney

İlk 3 harfine (gün) göre GÜNER ile Uyumlu İsimler :

günay günseli güngör gündüz güniz gün günhan günsel günnur günhal günal gündoğdu gündüzalp günfer günol günsu

İlk 2 harfine () göre GÜNER ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gürkan gürsel gülcan gürhan gülten gülşen güven gültekin gülden gülsüm gülseren güçlü güray gülhan güzin gülen gürol güliz gülgün gülnur güzide gülbin gülsen gürcan gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar gürbüz gürel güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven güvenç gülce gülseda gümrah gürsan gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade güralp gürler gürsal gürsoy gürsu güvenir gülhal gürani güllü gürtuğ güher güjan gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜNER İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

güler güleser gülser gürler güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

gülnur güngör gülizar göknur gurur günnur göçer gülfizar güvenir göker gaffar gazanfer gülbahar gülözgür

GÜNER isminin Anlamı

GÜNER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜNER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜNER + Anlam" veya "GÜNER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜNER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜNER adını oluşturan G, Ü, N, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 78:

G
Ü
N
E
R
TOPLAM
8
26
17
6
21
78

GÜNER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1342. nevim, 1343. gülin, 1344. güner, 1345. tarkan, 1346. hürcan, ... Toplam 50 ismin aritmetik toplamı 78 (Binde 20.23 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ersin gülay mehmet arkun yücel atılım aygül simden binnaz serin sonel ismail ergün ümit feryal nevim gülin tarkan hürcan mazhar memduh mücadele nerime ilgün yener polat rasime rukan salise sertaç ülfet ilter ilyas şerare aslihan ayşıl birsel güldane hamdiye ecevit miray mücteba nevhan seray serraf seven tanalp yağız yelin