GÜNSU İsim Raporu:

GÜNSU Adının Yaygınlığı

GÜNSU Türkiye'de en çok kullanılan 2153. isim (... 2151. günfer, 2152. günol, 2153. günsu, 2154. çağlaralp, 2155. göknil, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜNSU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜNSU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-03-2024 04:21 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin GÜNSU olduğu ve GÜNSU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜNSU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜNSU yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜNSU Türkiye'nin en yaygın 2153. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2153. ad ise Huong ismi. GÜNSU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2151. Markus 2152. Wilbert 2153. Huong 2154. Imtiaz 2155. Leif isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜNSU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜNSU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜNSU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜNSU İsminin Yazılışı:

--...--......-

Denizcilik Alfabesinde GÜNSU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜNSU İsminin Barkod Yazılışı:

GÜNSU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜNSU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜNSU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜNSU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ünsu) göre günsu ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nsu) göre günsu ile Uyumlu İsimler :

cansu tansu

Son 2 harfine (su) göre günsu ile Uyumlu İsimler :

aysu göksu nilsu asu gürsu bengisu birsu

BAŞ HARFLERİ GÜNSU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (güns) göre GÜNSU ile Uyumlu İsimler :

günseli günsel

İlk 3 harfine (gün) göre GÜNSU ile Uyumlu İsimler :

günay güneş güney güner güngör gündüz güniz gün günhan günnur günhal günal gündoğdu gündüzalp günfer günol

İlk 2 harfine () göre GÜNSU ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gürkan gürsel gülcan gürhan gülten gülşen güven gültekin gülden gülsüm gülseren güçlü güray gülhan güzin gülen gürol güliz gülgün gülnur güzide gülbin gülsen gürcan gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar gürbüz gürel güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven güvenç gülce gülseda gümrah gürsan gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade güralp gürler gürsal gürsoy gürsu güvenir gülhal gürani güllü gürtuğ güher güjan gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜNSU İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'su' ile Biten İsimler :

gürsu

'g' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

göksu gündoğdu gülru gülbanu

GÜNSU isminin Anlamı

GÜNSU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜNSU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜNSU + Anlam" veya "GÜNSU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜNSU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜNSU adını oluşturan G, Ü, N, S, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 98:

G
Ü
N
S
U
TOPLAM
8
26
17
22
25
98

GÜNSU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1984. düriye, 1985. fatmagül, 1986. günsu, 1987. hümmet, 1988. munise, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 98 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

timur cantüre tuncay tanzer gülser gürsel müşfik sunday hamdullah lütfü muvaffak erciyes toprak turali turhan übeyit ömrüm birnur düriye fatmagül hümmet munise münire sergül