TANSU İsim Raporu:

TANSU Adının Yaygınlığı

TANSU Türkiye'de en çok kullanılan 868. isim (... 866. süheyla, 867. talha, 868. tansu, 869. tugay, 870. iclal, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı TANSU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

TANSU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 11:46 itibariyle yaklaşık 15,343 kişinin isminin TANSU olduğu ve TANSU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TANSU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TANSU yaşadığını tahmin ediyoruz.

TANSU Türkiye'nin en yaygın 868. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 868. ad ise Dina ismi. TANSU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 866. Shari 867. Clarke 868. Dina 869. Katharine 870. Sang isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TANSU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TANSU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TANSU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TANSU İsminin Yazılışı:

-.--......-

Denizcilik Alfabesinde TANSU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TANSU İsminin Barkod Yazılışı:

TANSU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TANSU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TANSU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TANSU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ansu) göre tansu ile Uyumlu İsimler :

cansu

Son 3 harfine (nsu) göre tansu ile Uyumlu İsimler :

günsu

Son 2 harfine (su) göre tansu ile Uyumlu İsimler :

aysu göksu nilsu asu gürsu bengisu birsu

BAŞ HARFLERİ TANSU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (tans) göre TANSU ile Uyumlu İsimler :

tansel tanseli

İlk 3 harfine (tan) göre TANSU ile Uyumlu İsimler :

taner tanju tanzer tankut tanay tandan tanıl tan tanalp tangül

İlk 2 harfine (ta) göre TANSU ile Uyumlu İsimler :

tamer tayfun tarık tahir tahsin taylan tarkan talat taşkın taha tacettin talip tayyar talha taciser tayyip talay taci taycan tayfur taygun tayyibe

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TANSU İLE UYUMLU İSİMLER:

'ta' ile başlayıp 'su' ile Biten İsimler :

't' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

tanju tutku tulu

TANSU isminin Anlamı

TANSU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TANSU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TANSU + Anlam" veya "TANSU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TANSU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TANSU adını oluşturan T, A, N, S, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 89:

T
A
N
S
U
TOPLAM
24
1
17
22
25
89

TANSU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1728. seylan, 1729. taciser, 1730. tansu, 1731. teksen, 1732. vural, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 89 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suphi atanur aydemir ceyhun gülüçağ hürkan ışılay lerzan mahmur nermin seylan taciser teksen vural zülfi şekur resul cömert dilivan doğukan evliya soley gülçiçek selmani tulu zuhat