MAHMUR İsim Raporu:

MAHMUR Adının Yaygınlığı

MAHMUR Türkiye'de en çok kullanılan 1706. isim (... 1704. türel, 1705. macir, 1706. mahmur, 1707. mahmure, 1708. mahru, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MAHMUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MAHMUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-03-2024 03:51 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin MAHMUR olduğu ve MAHMUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MAHMUR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MAHMUR yaşadığını tahmin ediyoruz.

MAHMUR Türkiye'nin en yaygın 1706. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1706. ad ise Drake ismi. MAHMUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1704. Rowland 1705. Griffith 1706. Drake 1707. Dawson 1708. Holt isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MAHMUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MAHMUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MAHMUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MAHMUR İsminin Yazılışı:

--.-....--..-.-.

Denizcilik Alfabesinde MAHMUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MAHMUR İsminin Barkod Yazılışı:

MAHMUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MAHMUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MAHMUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

mahmure

SON HARFLERİ MAHMUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ahmur) göre mahmur ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (hmur) göre mahmur ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (mur) göre mahmur ile Uyumlu İsimler :

timur yağmur umur altemur

Son 2 harfine (ur) göre mahmur ile Uyumlu İsimler :

onur uğur nur ilknur aynur öznur cumhur ayşenur binnur gülnur şennur zinnur mansur yurdanur göknur saynur atanur batur billur elifnur gurur günnur panur sennur aysenur fatmanur sernur alanur çağnur halenur havvanur uygur şemnur sedanur ilnur yunsur şekur abdülgafur birnur damlanur elnur mensur semanur serdenur sevginur sungur tayfur

BAŞ HARFLERİ MAHMUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (mahmu) göre MAHMUR ile Uyumlu İsimler :

mahmut mahmure

İlk 4 harfine (mahm) göre MAHMUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (mah) göre MAHMUR ile Uyumlu İsimler :

mahir mahru mahfuz mahrumi mahsum mahya

İlk 2 harfine (ma) göre MAHMUR ile Uyumlu İsimler :

makbule macit mazhar mansur mazlum maruf malik macir maide manol manolya

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MAHMUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'ma' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

mansur

'm' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

muzaffer muammer mahir münevver mazhar müyesser merter mukadder macir mefkür mehser müzekker muhtar medar mensur muteber mücevher münir müzeher

MAHMUR isminin Anlamı

MAHMUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MAHMUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MAHMUR + Anlam" veya "MAHMUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MAHMUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MAHMUR adını oluşturan M, A, H, M, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 89:

M
A
H
M
U
R
TOPLAM
16
1
10
16
25
21
89

MAHMUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1724. ışılay, 1725. lerzan, 1726. mahmur, 1727. nermin, 1728. seylan, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 89 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suphi atanur aydemir ceyhun gülüçağ hürkan ışılay lerzan nermin seylan taciser tansu teksen vural zülfi şekur resul cömert dilivan doğukan evliya soley gülçiçek selmani tulu zuhat