MANSUR İsim Raporu:

MANSUR Adının Yaygınlığı

MANSUR Türkiye'de en çok kullanılan 954. isim (... 952. sabit, 953. şah, 954. mansur, 955. mecit, 956. mehlika, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı MANSUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

MANSUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:35 itibariyle yaklaşık 12,625 kişinin isminin MANSUR olduğu ve MANSUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MANSUR adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 18.51 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 6,413 MANSUR yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada MANSUR sayısı her yıl 49 kişi artıyor.

MANSUR Türkiye'nin en yaygın 954. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 954. ad ise Gopal ismi. MANSUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 952. Kristi 953. Leonardo 954. Gopal 955. Nguyen 956. Mack isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MANSUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MANSUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MANSUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MANSUR İsminin Yazılışı:

--.--......-.-.

Denizcilik Alfabesinde MANSUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MANSUR İsminin Barkod Yazılışı:

MANSUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MANSUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MANSUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MANSUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ansur) göre mansur ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (nsur) göre mansur ile Uyumlu İsimler :

yunsur mensur

Son 3 harfine (sur) göre mansur ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ur) göre mansur ile Uyumlu İsimler :

onur uğur nur ilknur aynur öznur cumhur timur yağmur ayşenur binnur gülnur umur şennur zinnur yurdanur göknur saynur atanur batur billur elifnur gurur günnur panur sennur aysenur fatmanur sernur alanur çağnur halenur havvanur mahmur uygur şemnur sedanur altemur ilnur şekur abdülgafur birnur damlanur elnur semanur serdenur sevginur sungur tayfur

BAŞ HARFLERİ MANSUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (mansu) göre MANSUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (mans) göre MANSUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (man) göre MANSUR ile Uyumlu İsimler :

manol manolya

İlk 2 harfine (ma) göre MANSUR ile Uyumlu İsimler :

mahmut mahir makbule macit mazhar mazlum maruf malik macir mahmur mahmure mahru mahfuz mahrumi mahsum mahya maide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MANSUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'ma' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

mahmur

'm' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

muzaffer muammer mahir münevver mazhar müyesser merter mukadder macir mefkür mehser müzekker muhtar medar mensur muteber mücevher münir müzeher

MANSUR isminin Anlamı

MANSUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MANSUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MANSUR + Anlam" veya "MANSUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MANSUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MANSUR adını oluşturan M, A, N, S, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 102:

M
A
N
S
U
R
TOPLAM
16
1
17
22
25
21
102

MANSUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2065. huriye, 2066. onurcan, 2067. mansur, 2068. mazlum, 2069. methiye, ... Toplam 20 ismin aritmetik toplamı 102 (Binde 8.09 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tayfun abdülkadir aytekin zübeyde baturay muhsin ertunga gürsu huriye onurcan mazlum methiye yasemin şehmus şükran gülfiye oylum yaşagül ışıltan