OYLUM İsim Raporu:

OYLUM Adının Yaygınlığı

OYLUM Türkiye'de en çok kullanılan 2311. isim (... 2309. orkide, 2310. ortaç, 2311. oylum, 2312. poyraz, 2313. sedar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı OYLUM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

OYLUM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 11:03 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin OYLUM olduğu ve OYLUM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

OYLUM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda OYLUM yaşadığını tahmin ediyoruz.

OYLUM Türkiye'nin en yaygın 2311. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2311. ad ise Earnest ismi. OYLUM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2309. Raleigh 2310. Sigmund 2311. Earnest 2312. Baruch 2313. Hershel isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

OYLUM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde OYLUM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde OYLUM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde OYLUM İsminin Yazılışı:

----.--.-....---

Denizcilik Alfabesinde OYLUM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

OYLUM İsminin Barkod Yazılışı:

OYLUM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(OYLUM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

OYLUM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ OYLUM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ylum) göre oylum ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lum) göre oylum ile Uyumlu İsimler :

mazlum

Son 2 harfine (um) göre oylum ile Uyumlu İsimler :

arzum yudum mahsum

BAŞ HARFLERİ OYLUM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (oylu) göre OYLUM ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (oyl) göre OYLUM ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (oy) göre OYLUM ile Uyumlu İsimler :

oya oytun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ OYLUM İLE UYUMLU İSİMLER:

'oy' ile başlayıp 'um' ile Biten İsimler :

'o' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

OYLUM isminin Anlamı

OYLUM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size OYLUM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "OYLUM + Anlam" veya "OYLUM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
OYLUM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

OYLUM adını oluşturan O, Y, L, U, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 102:

O
Y
L
U
M
TOPLAM
18
28
15
25
16
102

OYLUM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2072. şükran, 2073. gülfiye, 2074. oylum, 2075. yaşagül, 2076. ışıltan, ... Toplam 20 ismin aritmetik toplamı 102 (Binde 8.09 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tayfun abdülkadir aytekin zübeyde baturay muhsin ertunga gürsu huriye onurcan mansur mazlum methiye yasemin şehmus şükran gülfiye yaşagül ışıltan