GÜLFİYE İsim Raporu:

GÜLFİYE Adının Yaygınlığı

GÜLFİYE Türkiye'de en çok kullanılan 2137. isim (... 2135. gülerdem, 2136. gülfer, 2137. gülfiye, 2138. gülhayat, 2139. gülhis, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLFİYE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLFİYE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:16 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin GÜLFİYE olduğu ve GÜLFİYE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLFİYE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLFİYE yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLFİYE Türkiye'nin en yaygın 2137. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2137. ad ise Wook ismi. GÜLFİYE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2135. Lorin 2136. Dell 2137. Wook 2138. Harding 2139. Hopkins isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLFİYE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLFİYE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLFİYE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLFİYE İsminin Yazılışı:

--...-.-....-...-.--.

Denizcilik Alfabesinde GÜLFİYE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLFİYE İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLFİYE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLFİYE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLFİYE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLFİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (ülfiye) göre gülfiye ile Uyumlu İsimler :

zülfiye

Son 5 harfine (lfiye) göre gülfiye ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (fiye) göre gülfiye ile Uyumlu İsimler :

lütfiye safiye nafiye refiye vasfiye

Son 3 harfine (iye) göre gülfiye ile Uyumlu İsimler :

kadriye zekiye naciye hayriye nazmiye rukiye nuriye fikriye remziye saniye asiye aliye bahriye behiye fahriye huriye hüsniye sabriye şükriye fevziye hediye sadiye bedriye resmiye raziye şaziye duriye methiye nadiye naziye nevriye bilgiye cemaliye hamidiye mehriye mihriye sevgiye şadiye adeviye adviye assiye bakiye cevriye düriye fehmiye fethiye hamdiye muradiye mülkiye nedviye rabiye samiye selviye sevdiye ümmiye şevkiye

Son 2 harfine (ye) göre gülfiye ile Uyumlu İsimler :

gaye ümeyye sümeyye piraye rukiyye şükrüye

BAŞ HARFLERİ GÜLFİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (gülfiy) göre GÜLFİYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (gülfi) göre GÜLFİYE ile Uyumlu İsimler :

gülfiliz gülfizar

İlk 4 harfine (gülf) göre GÜLFİYE ile Uyumlu İsimler :

gülfe gülfer

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLFİYE ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLFİYE ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLFİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'iye' ile Biten İsimler :

'gü' ile başlayıp 'ye' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

gamze gözde gökçe gaye güzide gokce gülnare gülce ganime gülde gülfe gülzade güldane göze

GÜLFİYE isminin Anlamı

GÜLFİYE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLFİYE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLFİYE + Anlam" veya "GÜLFİYE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLFİYE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLFİYE adını oluşturan G, Ü, L, F, İ, Y, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 102:

G
Ü
L
F
İ
Y
E
TOPLAM
8
26
15
7
12
28
6
102

GÜLFİYE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2071. şehmus, 2072. şükran, 2073. gülfiye, 2074. oylum, 2075. yaşagül, ... Toplam 20 ismin aritmetik toplamı 102 (Binde 8.09 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tayfun abdülkadir aytekin zübeyde baturay muhsin ertunga gürsu huriye onurcan mansur mazlum methiye yasemin şehmus şükran oylum yaşagül ışıltan