SELVİYE İsim Raporu:

SELVİYE Adının Yaygınlığı

SELVİYE Türkiye'de en çok kullanılan 2353. isim (... 2351. gülün, 2352. selvin, 2353. selviye, 2354. semanur, 2355. semir, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SELVİYE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SELVİYE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:15 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin SELVİYE olduğu ve SELVİYE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SELVİYE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SELVİYE yaşadığını tahmin ediyoruz.

SELVİYE Türkiye'nin en yaygın 2353. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2353. ad ise Waldemar ismi. SELVİYE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2351. Ngozi 2352. Ina 2353. Waldemar 2354. Robb 2355. Rhea isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SELVİYE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SELVİYE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SELVİYE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SELVİYE İsminin Yazılışı:

.....-.....-..-.--.

Denizcilik Alfabesinde SELVİYE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SELVİYE İsminin Barkod Yazılışı:

SELVİYE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SELVİYE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SELVİYE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SELVİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (elviye) göre selviye ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (lviye) göre selviye ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (viye) göre selviye ile Uyumlu İsimler :

adeviye adviye nedviye

Son 3 harfine (iye) göre selviye ile Uyumlu İsimler :

kadriye zekiye naciye hayriye lütfiye safiye nazmiye rukiye nuriye fikriye remziye saniye asiye aliye bahriye behiye fahriye huriye hüsniye sabriye şükriye fevziye hediye sadiye bedriye resmiye zülfiye raziye şaziye duriye methiye nadiye nafiye naziye nevriye refiye bilgiye cemaliye hamidiye mehriye mihriye sevgiye şadiye assiye bakiye cevriye düriye fehmiye fethiye gülfiye hamdiye muradiye mülkiye rabiye samiye sevdiye vasfiye ümmiye şevkiye

Son 2 harfine (ye) göre selviye ile Uyumlu İsimler :

gaye ümeyye sümeyye piraye rukiyye şükrüye

BAŞ HARFLERİ SELVİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (selviy) göre SELVİYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (selvi) göre SELVİYE ile Uyumlu İsimler :

selvi selvinaz selvin

İlk 4 harfine (selv) göre SELVİYE ile Uyumlu İsimler :

selver

İlk 3 harfine (sel) göre SELVİYE ile Uyumlu İsimler :

selçuk selim selin selma selda selahattin selen selami selman selcen selcan selmin selah selase selay selehattin selam selihan selime selmani selten seliz

İlk 2 harfine (se) göre SELVİYE ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan seda serap serhat sedat serpil sevgi sema semra semih seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen sertaç sevinç servet sercan seçkin sezer semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena sevtap seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SELVİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

'sel' ile başlayıp 'iye' ile Biten İsimler :

'se' ile başlayıp 'ye' ile Biten İsimler :

sevgiye sevdiye

's' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

safiye saime sakine saniye simge sabriye sadiye sevde sümeyye sabire salime salise sebile selase sacide safire saide samiye selime semire sevinde sine

SELVİYE isminin Anlamı

SELVİYE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SELVİYE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SELVİYE + Anlam" veya "SELVİYE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SELVİYE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SELVİYE adını oluşturan S, E, L, V, İ, Y, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 116:

S
E
L
V
İ
Y
E
TOPLAM
22
6
15
27
12
28
6
116

SELVİYE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2302. muharrem, 2303. bilgütay, 2304. selviye, 2305. yoncagül, 2306. şevkiye, ... Toplam 9 ismin aritmetik toplamı 116 (Binde 3.64 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

korkut aytemiz feyruz gökşenay muharrem bilgütay yoncagül şevkiye