SEFA İsim Raporu:

SEFA Adının Yaygınlığı

SEFA Türkiye'de en çok kullanılan 397. isim (... 395. ömür, 396. kürşat, 397. sefa, 398. mevlüt, 399. ahu, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,841 kişiden birinin adı SEFA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.54.

SEFA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:08 itibariyle yaklaşık 48,688 kişinin isminin SEFA olduğu ve SEFA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 642 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEFA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEFA yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEFA Türkiye'nin en yaygın 397. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 397. ad ise Dorothy ismi. SEFA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 395. Davis 396. Taylor 397. Dorothy 398. Carmen 399. Sanford isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEFA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEFA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEFA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEFA İsminin Yazılışı:

......-..-

Denizcilik Alfabesinde SEFA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEFA İsminin Barkod Yazılışı:

SEFA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEFA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEFA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

gülsefa

SON HARFLERİ SEFA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (efa) göre sefa ile Uyumlu İsimler :

vefa

Son 2 harfine (fa) göre sefa ile Uyumlu İsimler :

mustafa safa

BAŞ HARFLERİ SEFA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (sef) göre SEFA ile Uyumlu İsimler :

sefer

İlk 2 harfine (se) göre SEFA ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin selvinaz serbülent sertap setenay sevgiye sevgün

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEFA İLE UYUMLU İSİMLER:

's' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

seda sema semra selma selda sevda suna süha saliha süreyya sabiha semiha sena safa sıdıka süheyla sıla sina seza sebla serra seyda serda süveyda simla sümeyra sara seyla saba sahra sebila sera seyma

SEFA isminin Anlamı

SEFA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEFA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEFA + Anlam" veya "SEFA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEFA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEFA adını oluşturan S, E, F, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 36:

S
E
F
A
TOPLAM
22
6
7
1
36

SEFA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 62. isa, 63. alp, 64. sefa, 65. taha, 66. ahu, ... Toplam 6 ismin aritmetik toplamı 36 (Binde 2.43 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

alp taha ahu azad nafı