AHU İsim Raporu:

AHU Adının Yaygınlığı

AHU Türkiye'de en çok kullanılan 399. isim (... 397. sefa, 398. mevlüt, 399. ahu, 400. cafer, 401. aytaç, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,841 kişiden birinin adı AHU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.54.

AHU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:29 itibariyle yaklaşık 48,695 kişinin isminin AHU olduğu ve AHU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 642 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AHU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AHU yaşadığını tahmin ediyoruz.

AHU Türkiye'nin en yaygın 399. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 399. ad ise Sanford ismi. AHU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 397. Dorothy 398. Carmen 399. Sanford 400. Bradford 401. Morton isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AHU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AHU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AHU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AHU İsminin Yazılışı:

.-......-

Denizcilik Alfabesinde AHU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AHU İsminin Barkod Yazılışı:

AHU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AHU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AHU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

ahude

SON HARFLERİ AHU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 2 harfine (hu) göre ahu ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ AHU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 2 harfine (ah) göre AHU ile Uyumlu İsimler :

ahmet ahter ahude ahmetşah

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AHU İLE UYUMLU İSİMLER:

'a' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

arzu aysu asu aybanu

AHU isminin Anlamı

AHU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AHU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AHU + Anlam" veya "AHU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AHU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AHU adını oluşturan A, H, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 36:

A
H
U
TOPLAM
1
10
25
36

AHU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 64. sefa, 65. taha, 66. ahu, 67. azad, 68. nafı, ... Toplam 6 ismin aritmetik toplamı 36 (Binde 2.43 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

alp sefa taha azad nafı