AHUDE İsim Raporu:

AHUDE Adının Yaygınlığı

AHUDE Türkiye'de en çok kullanılan 1722. isim (... 1720. özbil, 1721. mehriye, 1722. ahude, 1723. mehser, 1724. mehveş, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı AHUDE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

AHUDE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:54 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin AHUDE olduğu ve AHUDE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AHUDE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AHUDE yaşadığını tahmin ediyoruz.

AHUDE Türkiye'nin en yaygın 1722. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1722. ad ise Alec ismi. AHUDE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1720. Shyam 1721. Naeem 1722. Alec 1723. Carmine 1724. Hai isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AHUDE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AHUDE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AHUDE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AHUDE İsminin Yazılışı:

.-......--...

Denizcilik Alfabesinde AHUDE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AHUDE İsminin Barkod Yazılışı:

AHUDE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AHUDE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AHUDE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AHUDE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (hude) göre ahude ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ude) göre ahude ile Uyumlu İsimler :

asude mesude

Son 2 harfine (de) göre ahude ile Uyumlu İsimler :

gözde hande feride halide zübeyde güzide hamide jülide müjde cahide nahide zahide nadide sevde azade gülde gülzade hüdeyde raşide vahide sacide bade belde cavide kaside maide müfide naide nüvide orkide reşide rüveyde saide sevinde özde

BAŞ HARFLERİ AHUDE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ahud) göre AHUDE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ahu) göre AHUDE ile Uyumlu İsimler :

ahu

İlk 2 harfine (ah) göre AHUDE ile Uyumlu İsimler :

ahmet ahter ahmetşah

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AHUDE İLE UYUMLU İSİMLER:

'ah' ile başlayıp 'de' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

ayşe azize asude asiye aliye arife afife aybüke adile aybike akife arefe azade azime adeviye adviye alime alize assiye aybige

AHUDE isminin Anlamı

AHUDE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AHUDE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AHUDE + Anlam" veya "AHUDE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AHUDE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AHUDE adını oluşturan A, H, U, D, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 47:

A
H
U
D
E
TOPLAM
1
10
25
5
6
47

AHUDE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 238. gonca, 239. kader, 240. ahude, 241. naz, 242. ilke, ... Toplam 17 ismin aritmetik toplamı 47 (Binde 6.88 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ajlan akkan asena ayan berna cenap fadime oya gonca kader naz ilke inan refia arife değer