NAİDE İsim Raporu:

NAİDE Adının Yaygınlığı

NAİDE Türkiye'de en çok kullanılan 2268. isim (... 2266. nafı, 2267. nahi, 2268. naide, 2269. nasif, 2270. natali, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NAİDE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NAİDE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 09:11 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin NAİDE olduğu ve NAİDE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NAİDE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NAİDE yaşadığını tahmin ediyoruz.

NAİDE Türkiye'nin en yaygın 2268. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2268. ad ise Washington ismi. NAİDE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2266. Aslam 2267. Wilhelm 2268. Washington 2269. Emmet 2270. Fong isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NAİDE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NAİDE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NAİDE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NAİDE İsminin Yazılışı:

-..-..-...

Denizcilik Alfabesinde NAİDE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NAİDE İsminin Barkod Yazılışı:

NAİDE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NAİDE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NAİDE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NAİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (aide) göre naide ile Uyumlu İsimler :

maide saide

Son 3 harfine (ide) göre naide ile Uyumlu İsimler :

feride halide güzide hamide jülide cahide nahide zahide nadide raşide vahide sacide cavide kaside müfide nüvide orkide reşide

Son 2 harfine (de) göre naide ile Uyumlu İsimler :

gözde hande zübeyde asude müjde sevde azade gülde gülzade ahude hüdeyde bade belde mesude rüveyde sevinde özde

BAŞ HARFLERİ NAİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (naid) göre NAİDE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nai) göre NAİDE ile Uyumlu İsimler :

nail naim naime naile

İlk 2 harfine (na) göre NAİDE ile Uyumlu İsimler :

nazlı nazan nalan naci nazım namık naciye nadir nazmiye nazmi nagihan nazif naz nazife nagehan nabi nahide naki nahit nadire nafi nafiz nasuh nadiye nafiye nami narin nazik nazire naziye nadide nazır nadile nafız naser nasibe nasıh nazar nadircan nafı nahi nasif natali nayıf nazime

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NAİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

'na' ile başlayıp 'de' ile Biten İsimler :

nahide nadide

'n' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

neşe naciye nazmiye nuriye nezihe nazife nefise nesibe nadire naime nadiye nafiye nazire naziye necibe nevriye nedime naile nadile nasibe nerime nezire nüşabe nazime nebibe nedviye nüvide

NAİDE isminin Anlamı

NAİDE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NAİDE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NAİDE + Anlam" veya "NAİDE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NAİDE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NAİDE adını oluşturan N, A, İ, D, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 41:

N
A
İ
D
E
TOPLAM
17
1
12
5
6
41

NAİDE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 124. gök, 125. raif, 126. naide, 127. azade, 128. bora, ... Toplam 14 ismin aritmetik toplamı 41 (Binde 5.66 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

arif adnan cemal vefa arefe asıf başak benal defne dicle hacer gök raif