NAİL İsim Raporu:

NAİL Adının Yaygınlığı

NAİL Türkiye'de en çok kullanılan 534. isim (... 532. gaye, 533. günseli, 534. nail, 535. sezer, 536. jale, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,677 kişiden birinin adı NAİL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.37.

NAİL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:57 itibariyle yaklaşık 33,365 kişinin isminin NAİL olduğu ve NAİL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 440 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NAİL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NAİL yaşadığını tahmin ediyoruz.

NAİL Türkiye'nin en yaygın 534. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 534. ad ise Terence ismi. NAİL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 532. Danny 533. Jeff 534. Terence 535. Clifton 536. Marjorie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NAİL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NAİL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NAİL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NAİL İsminin Yazılışı:

-..-...-..

Denizcilik Alfabesinde NAİL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NAİL İsminin Barkod Yazılışı:

NAİL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NAİL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NAİL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

naile

SON HARFLERİ NAİL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (ail) göre nail ile Uyumlu İsimler :

ismail mikail cebrail nezail

Son 2 harfine (il) göre nail ile Uyumlu İsimler :

halil kamil serpil cemil seçil sevil adil idil nil beril şamil celil nebil erbil asil erdil israfil habil özbil nevil akil efil erdebil göknil

BAŞ HARFLERİ NAİL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (nai) göre NAİL ile Uyumlu İsimler :

naim naime naile naide

İlk 2 harfine (na) göre NAİL ile Uyumlu İsimler :

nazlı nazan nalan naci nazım namık naciye nadir nazmiye nazmi nagihan nazif naz nazife nagehan nabi nahide naki nahit nadire nafi nafiz nasuh nadiye nafiye nami narin nazik nazire naziye nadide nazır nadile nafız naser nasibe nasıh nazar nadircan nafı nahi nasif natali nayıf nazime

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NAİL İLE UYUMLU İSİMLER:

'n' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

nihal nurgül nil nursel nebil nilgül nesligül nevil nezail nural nurkal neval neytel nidal

NAİL isminin Anlamı

NAİL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NAİL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NAİL + Anlam" veya "NAİL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NAİL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NAİL adını oluşturan N, A, İ, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 45:

N
A
İ
L
TOPLAM
17
1
12
15
45

NAİL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 191. esma, 192. ferah, 193. nail, 194. lamia, 195. eran, ... Toplam 21 ismin aritmetik toplamı 45 (Binde 8.5 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ayla banu benek bengi bilal cuma esma ferah lamia eran sara sema aras çelebi gaffar habip bigen inal nebibe imam