NAGEHAN İsim Raporu:

NAGEHAN Adının Yaygınlığı

NAGEHAN Türkiye'de en çok kullanılan 874. isim (... 872. yetkin, 873. yonca, 874. nagehan, 875. özhan, 876. özlen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı NAGEHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

NAGEHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:01 itibariyle yaklaşık 15,315 kişinin isminin NAGEHAN olduğu ve NAGEHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NAGEHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NAGEHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

NAGEHAN Türkiye'nin en yaygın 874. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 874. ad ise Dilip ismi. NAGEHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 872. Florence 873. Thaddeus 874. Dilip 875. Adnan 876. Chang isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NAGEHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NAGEHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NAGEHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NAGEHAN İsminin Yazılışı:

-..---.......--.

Denizcilik Alfabesinde NAGEHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NAGEHAN İsminin Barkod Yazılışı:

NAGEHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NAGEHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NAGEHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NAGEHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (agehan) göre nagehan ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (gehan) göre nagehan ile Uyumlu İsimler :

bilgehan

Son 4 harfine (ehan) göre nagehan ile Uyumlu İsimler :

metehan emrehan rehan

Son 3 harfine (han) göre nagehan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan ayhan erhan ilhan neslihan cihan nihan reyhan oğuzhan aslıhan burhan seyhan gürhan serhan ferhan beyhan nurhan perihan korhan gülhan batuhan turhan denizhan nagihan ruhan özhan han berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan kayhan okhan ümmühan aslihan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan bayhan begümhan bilhan şerifhan dilhan feyhan kayıhan kubilhan mutluhan noyhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan ceyhan doğhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan saltukhan selihan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre nagehan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ NAGEHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (nageha) göre NAGEHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (nageh) göre NAGEHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (nage) göre NAGEHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nag) göre NAGEHAN ile Uyumlu İsimler :

nagihan

İlk 2 harfine (na) göre NAGEHAN ile Uyumlu İsimler :

nazlı nazan nalan naci nazım namık naciye nadir nail naim nazmiye nazmi nazif naz nazife nabi nahide naki nahit nadire nafi nafiz naime nasuh nadiye nafiye nami narin nazik nazire naziye nadide naile nazır nadile nafız naser nasibe nasıh nazar nadircan nafı nahi naide nasif natali nayıf nazime

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NAGEHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'nag' ile başlayıp 'han' ile Biten İsimler :

nagihan

'na' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

nazan nalan nadircan

'n' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

neslihan nilgün nesrin nihan nurettin nurdan nuran nurten nurcan nevin nurhan necmettin nermin numan neriman nursen nurçin nurkan nurşen nizamettin narin nişan noyan nildan noyhan nurcihan nurgün nefishan nejan nevhan nilhan nurben nurden nurseren

NAGEHAN isminin Anlamı

NAGEHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NAGEHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NAGEHAN + Anlam" veya "NAGEHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NAGEHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NAGEHAN adını oluşturan N, A, G, E, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 60:

N
A
G
E
H
A
N
TOPLAM
17
1
8
6
10
1
17
60

NAGEHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 644. verda, 645. incila, 646. nagehan, 647. selam, 648. buhara, ... Toplam 48 ismin aritmetik toplamı 60 (Binde 19.42 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

salih vakıf afşin demir engin ataman erol aygen ışıl belgin beste bilgen cebrail dilhan dudu mahir elmas erinç gamze ganime gülde halime halis helin öncel meliha meram nasibe okhan onat rahmi refik selma veli verda incila selam buhara cankat erdim çisem civan doğhan emsal gediz kaside lerna