LERNA İsim Raporu:

LERNA Adının Yaygınlığı

LERNA Türkiye'de en çok kullanılan 2204. isim (... 2202. kutay, 2203. lalezar, 2204. lerna, 2205. hanefi, 2206. hasip, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı LERNA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

LERNA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:05 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin LERNA olduğu ve LERNA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

LERNA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda LERNA yaşadığını tahmin ediyoruz.

LERNA Türkiye'nin en yaygın 2204. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2204. ad ise Eduard ismi. LERNA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2202. Winifred 2203. Dae 2204. Eduard 2205. Benito 2206. Ulrich isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

LERNA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde LERNA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde LERNA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde LERNA İsminin Yazılışı:

.-....-.-..-

Denizcilik Alfabesinde LERNA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

LERNA İsminin Barkod Yazılışı:

LERNA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(LERNA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

LERNA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ LERNA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erna) göre lerna ile Uyumlu İsimler :

berna

Son 3 harfine (rna) göre lerna ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (na) göre lerna ile Uyumlu İsimler :

suna tuna rana sena asena sina hüsna liana runa aşina dalina rona

BAŞ HARFLERİ LERNA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (lern) göre LERNA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ler) göre LERNA ile Uyumlu İsimler :

lerzan

İlk 2 harfine (le) göre LERNA ile Uyumlu İsimler :

levent leyla leman letafet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ LERNA İLE UYUMLU İSİMLER:

'le' ile başlayıp 'na' ile Biten İsimler :

'l' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

leyla lamia liana lora

LERNA isminin Anlamı

LERNA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size LERNA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "LERNA + Anlam" veya "LERNA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
LERNA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

LERNA adını oluşturan L, E, R, N, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 60:

L
E
R
N
A
TOPLAM
15
6
21
17
1
60

LERNA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 655. gediz, 656. kaside, 657. lerna, 658. derya, 659. fatin, ... Toplam 48 ismin aritmetik toplamı 60 (Binde 19.42 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

salih vakıf afşin demir engin ataman erol aygen ışıl belgin beste bilgen cebrail dilhan dudu mahir elmas erinç gamze ganime gülde halime halis helin öncel meliha meram nasibe okhan onat rahmi refik selma veli verda incila nagehan selam buhara cankat erdim çisem civan doğhan emsal gediz kaside