LORA İsim Raporu:

LORA Adının Yaygınlığı

LORA Türkiye'de en çok kullanılan 1698. isim (... 1696. liana, 1697. lider, 1698. lora, 1699. lut, 1700. dolakay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı LORA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

LORA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 13:27 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin LORA olduğu ve LORA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

LORA adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 88.29 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 30,545 LORA yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada LORA sayısı her yıl 232 kişi artıyor.

LORA Türkiye'nin en yaygın 1698. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1698. ad ise Moon ismi. LORA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1696. Ranjan 1697. Raju 1698. Moon 1699. Lucien 1700. Akbar isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

LORA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde LORA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde LORA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde LORA İsminin Yazılışı:

.-..---.-..-

Denizcilik Alfabesinde LORA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

LORA İsminin Barkod Yazılışı:

LORA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(LORA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

LORA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ LORA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (ora) göre lora ile Uyumlu İsimler :

bora almora nora

Son 2 harfine (ra) göre lora ile Uyumlu İsimler :

esra zehra semra kübra dilara buğra büşra nevra müberra hümeyra serra sümeyra sara azra buhara sahra sera tuğra

BAŞ HARFLERİ LORA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (lor) göre LORA ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (lo) göre LORA ile Uyumlu İsimler :

lokman

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ LORA İLE UYUMLU İSİMLER:

'l' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

leyla lamia liana lerna

LORA isminin Anlamı

LORA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size LORA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "LORA + Anlam" veya "LORA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
LORA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

LORA adını oluşturan L, O, R, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 55:

L
O
R
A
TOPLAM
15
18
21
1
55

LORA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 445. ilhan, 446. funda, 447. lora, 448. sebat, 449. serda, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 55 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nihal bekir buse deren dilara kenan emir ender erden erhan eser ezgi ilhan funda sebat serda yelda irem şahap açelya azat benian berki çimen erim hanım hayal leman oral sedar rehan sahra sidal