LUT İsim Raporu:

LUT Adının Yaygınlığı

LUT Türkiye'de en çok kullanılan 1699. isim (... 1697. lider, 1698. lora, 1699. lut, 1700. dolakay, 1701. gülhal, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı LUT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

LUT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:14 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin LUT olduğu ve LUT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

LUT adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 494 LUT yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada LUT sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

LUT Türkiye'nin en yaygın 1699. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1699. ad ise Lucien ismi. LUT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1697. Raju 1698. Moon 1699. Lucien 1700. Akbar 1701. Brady isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

LUT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde LUT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde LUT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde LUT İsminin Yazılışı:

.-....--

Denizcilik Alfabesinde LUT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

LUT İsminin Barkod Yazılışı:

LUT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(LUT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

LUT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

bulut bulutcan

SON HARFLERİ LUT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 2 harfine (ut) göre lut ile Uyumlu İsimler :

mahmut umut mesut aykut turgut erkut davut korkut tankut cankut yakut mut

BAŞ HARFLERİ LUT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 2 harfine (lu) göre LUT ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ LUT İLE UYUMLU İSİMLER:

'l' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

levent letafet

LUT isminin Anlamı

LUT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size LUT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "LUT + Anlam" veya "LUT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
LUT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

LUT adını oluşturan L, U, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 64:

L
U
T
TOPLAM
15
25
24
64

LUT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 796. kamile, 797. kasım, 798. lut, 799. musa, 800. nuhi, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 64 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zafer nahit nihat kübra azime behiye besime beyhan beşir biray bükem cansel hicran ergin esti fügen fırat rıfat ulaş ılgaz kamile kasım musa nuhi runa sabire sarp selcan simge sıdıka yasef izbel arkın birdane canberk ikram özal nayıf hayat onay rebiş refet