FÜGEN İsim Raporu:

FÜGEN Adının Yaygınlığı

FÜGEN Türkiye'de en çok kullanılan 1049. isim (... 1047. tanzer, 1048. fecri, 1049. fügen, 1050. gülin, 1051. gülizar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı FÜGEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

FÜGEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:15 itibariyle yaklaşık 9,016 kişinin isminin FÜGEN olduğu ve FÜGEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FÜGEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FÜGEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

FÜGEN Türkiye'nin en yaygın 1049. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1049. ad ise Allyn ismi. FÜGEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1047. Aloysius 1048. Dixon 1049. Allyn 1050. Gwendolyn 1051. Imran isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FÜGEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FÜGEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FÜGEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FÜGEN İsminin Yazılışı:

..-...---..-.

Denizcilik Alfabesinde FÜGEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FÜGEN İsminin Barkod Yazılışı:

FÜGEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FÜGEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FÜGEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FÜGEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ügen) göre fügen ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gen) göre fügen ile Uyumlu İsimler :

figen özgen bilgen ülgen ilgen bigen aygen izgen

Son 2 harfine (en) göre fügen ile Uyumlu İsimler :

ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen egemen gülsen alperen gökben özlen gökşen nursen erden ersen seren deren seden nurşen ruken şen gülseven tijen ilksen özben özen çimen seymen aysen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen nurben nurden nurseren ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ FÜGEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (füge) göre FÜGEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (füg) göre FÜGEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre FÜGEN ile Uyumlu İsimler :

füsun füzay füruzan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FÜGEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'fü' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

figen füsun feridun ferhan fahrettin furkan ferzan firuzan fatin fisun fidan ferhun feyhan feyzan fuldan ferudun füruzan fulden

FÜGEN isminin Anlamı

FÜGEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FÜGEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FÜGEN + Anlam" veya "FÜGEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FÜGEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FÜGEN adını oluşturan F, Ü, G, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 64:

F
Ü
G
E
N
TOPLAM
7
26
8
6
17
64

FÜGEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 789. ergin, 790. esti, 791. fügen, 792. fırat, 793. rıfat, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 64 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zafer nahit nihat kübra azime behiye besime beyhan beşir biray bükem cansel hicran ergin esti fırat rıfat ulaş ılgaz kamile kasım lut musa nuhi runa sabire sarp selcan simge sıdıka yasef izbel arkın birdane canberk ikram özal nayıf hayat onay rebiş refet